e
sv

İrem Derici’den Amerika İtirafı

652 Okunma — 20 Kasım 2022 22:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Radyocu İstek Esendemir ile 2014–2016 yılları ortasında evli kalan, son olarak meslektaşı Cem Belevi ile bağlantısını ihanete uğradığı gerekçesiyle olaylı biçimde sonlandıran İrem Derici, muhabirlerin özel hayatıyla ilgili sorusuna cevap verdi. İspanya’nın başlenti Madrid’e tatile gideceğini söyleyen 35 yaşındaki popçu, Amerika’da yaşadığı bir olayı da birinci kere anlattı. İrem Derici’den Amerika itirafı geldi. İşte o itiraf;

“Çok Yoğun…”

Şarkıcılık mesleğinin dışında açıklamaları ve tezli toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran İrem Derici, evvelki gece Etiler’de bir yer girişinde görüntülendi. Basın mensuplarını görüp, röportaj talebini kabul eden ünlü müzikçi, “Çok ağır bir biçimde çalışmaya devam ediyoruz. Cuma günü yeni müziğim çıkıyor” açıklamasını yaptı.

“10 Yıldır Alımlı Bir Yanım Yok”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan İrem Derici, “Döndür döndür birebir şeyler. 10 yıldır çok cazibeli bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” diyerek kahkaha attı.

İrem Derici’den Amerika İtirafı

Dikkat çeken bir itirafta bulunan ünlü müzikçi, şu tabirleri kullandı:

Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir sefer tanışma uygulaması kullandım. ‘Erkeklerle tahminen tanışırım, size damat getiririm’ diye ancak onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin ismini kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Geçersiz hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.

İrem Derici, kahkahalar atarak yere giriş yapacağı sırada kapıda bulunan hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

“Kraliçe Olmak İçin Gencim”

Popçu, geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir yerde dinleycileriyle buluşmuştu. Sahneye çıkarken “Bugün diyetimin ikinci günü açım ve mutsuzum” diyen İrem Derici’nin keyfi iltifatlarla yerine gelmişti. “Kraliçe Ankara’ya hoşgeldin” diyen bir erkek hayranına “Kraliçe olmak için daha gencim” karşılığını veren müzikçinin kelamları, kraliçelik yarışında periyot devir ortaları açılan Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme olarak algılanmıştı.

“İlk Çıktığım Halim Şimdikinin Halası Gibi”

“8 Kasım’da 10’uncu yılımı kutluyorum” açıklamasını yapan 35 yaşındaki ünlü isim, yıllar içindeki değişimine vurgu yapmış, “İlk çıktığım halim, şimdiki halimin halası gibi” diyerek salonu kahkaya boğmuştu.

“Angelina’nın Aldatıldığı Dünyada Bana Neler Yapmazlar”

Özel hayatıyla uzun süre magazin gündeminde üst sıralarda yer alan İrem Derici, aşk hayatını sorna muhabirlere, “Angelina’nın (Jolie) aldatıldığı, Rihanna’nın dövüldüğü dünyada bana ne yapmazlar! Latife bir yana bunlara hiç vaktim kalmıyor ki. Çok çalışıyorum. Zati berbatım, bilen de bunu bilerek gelsin. İnşallah aşk da olur ilerleyen zamanda” karşılığını vermişti.

irem derici,İrem Derici’den Amerika İtirafı

Madrid’e tatile gideceğini söyleyen 35 yaşındaki popçu, Amerika’da yaşadığı bir olayı da birinci kere anlattı. İrem Derici’den Amerika itirafı geldi. İşte o itiraf;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

İrem Derici’den Amerika İtirafı