e
sv

Aleyna Tilki’nin Tarzı Çok Konuşulacak!

652 Okunma — 20 Kasım 2022 21:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konserlerinde tercih ettiği yürekli kostümlerinin yanı sıra Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde fotoğraflarına gelen olumsuz yorumlarla ilgili olarak, “Paylaşımlarımda abartı bir şey yok” demişti. Son olarak Etiler’de görüntülenen genç şarkıcı, argümanlı küçük eteğiyle dikkat çekti. Sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki’nin stili çok konuşulacak!

Aleyna Tilki ‘nin İç Çamaşırlı Paylaşımına Ünlü Müzikçiden Olay Yorum!…

Geçtiğimiz günlerde orijinal müziği “Tanırım İntiharı” nı müzikseverlerin beğenisine sunan müzikçi Aleyna Tilki, Londra ‘da devam eden fotoğraf çekimlerinde üzerinde sadece  iç çamaşırıyla ayna karşısında gözü pek pozlar verdi. Genç müzikçinin bu hamasetine ise sanat müziği sanatkarı Umut Akyürek ‘den reaksiyon geldi…

“Londra ‘da Fotoğraf Çekiminden Selam”

Ard arda gözü pek fotoğraf paylaşımlarına devam eden Aleyna Tilki, müzik mesleğini yurt dışında sürdürmeye devam ederken son yaptığı fotoğraf çekimi bomba tesiri yarattı. “Londra’da fotoğraf çekiminden selam” halinde bir notla yayımladığı yiğit pozu ise toplumsal medya üzerinde çok kısa vakitte gündem oturdu…

“Sizin İlgi Alanınız Benim İç Çamaşırım”

Ünlü müzikçi, toplumsal medyada paylaştığı karelere gelen yansılara ise “Son fotomu muhafazakarlık ismi altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Şayet algınız bir evvelki gün bir Türk bayanı olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma tepki veriyorsa sizin ilgi alanınız muvaffakiyet değil, benim iç çamaşırımdır. Ki benim hakikaten pak bir yerden muhafazakar olanlara hürmetim derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize değerli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Ancak düzmece muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim” yanıtını vermişti.

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki: Fotoğraflarda Abartı Hiçbir Şey Yok

Ünlü müzikçi evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yol kenarında telefonuyla biriyle mesajlaşan Tilki, yaklaşık 15 dakika sürücüsünün gelmesini bekledi. Objektiflere poz veren Aleyna Tilki, “Şarkımız pek hoş gidiyor ve çok olumlu yansılar alıyorum. İnsanların olumlu kanıları beni memnun ediyor” dedi.

Geçtiğimiz hafta Özcan Deniz’in sahnesini dinlemeye giden ve bir orta çıkıp müzikler seslendiren Tilki, Deniz’den nasihatler de almıştı. Tilki, o cümleler ile alakalı da “Özcan Deniz, süper bir müzisyen ve oyuncu. Yeteneklerini ve birebir vakitte kişiliğini tartışmak saçma olur. Meslek büyüğüm ve bir abim olarak bana çok hoş nasihatler verdi. Çok hoş şeyler söyledi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum kendisine” diye konuştu.

Aleyna Tilki, toplumsal medyadan paylaştığı ve birçok tenkit aldığı pozları ile alakalı da şöyle söyledi:

Eğer beni düşünüyorlarsa acayip acayip yorumlarda bulunmazlar. Benim psikolojimi düşünüyorlar ancak kimilerinin kendi söyledikleri ve yaptıkları yorumlar da olağan değil. Bence fotoğraflarda abartı hiçbir şey yok.

Aleyna Tilki’nin Biçimi Çok Konuşulacak!

22 yaşındaki ünlü isim, tüm bunların akabinde Etiler’de yer alan bir yerden çıkarken görüntülendi. Çıkışta yanındaki bir arkadaşının fotoğraflarını çeken Tilki, basın mensuplarının sorulara cevap vermemeyi tercih etti. Küçük eteğiyle bakışları üzerinde toplayan genç müzikçi, kendi aracını süren erkek arkadaşı ile ilgili olarak, “Şoförünüz mü? Yerden bir arada çıktınız?” sorularını da karşılıksız bıraktı.

Aleyna Tilki Haberleri – Son Dakika Yeni Aleyna Tilki Haberleri,Aleyna Tilki’nin Biçimi Çok Konuşulacak!

Etiler’de görüntülenen genç şarkıcı, savlı küçük eteğiyle dikkat çekti. Sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki’nin stili çok konuşulacak!

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aleyna Tilki’nin Tarzı Çok Konuşulacak!