e
sv

İrem Derici Sinirleri Bozulunca Röportajı Bitirdi

584 Okunma — 26 Kasım 2022 18:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son olarak “Amerika’ya gittiğimde tahminen erkeklerle tanışırım diye düşünerek uygulama indirdim” itirafıyla isminden kelam ettiren İrem Derici, evvelki gün Beyoğlu’nda görüntülendi. Uzun saatler süren klip çekimlerinden ötürü yorgunluğu yüzüne yansıyan ünlü müzikçi, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada, sokaktaki çocuklardan birinin röportajı bölmesine sert çıktı. İrem Derici sonları bozulunca röportajı bitirdi. İşte ayrıntılar;

“Angelina’nın Aldatıldığı Dünyada Bana Neler Yapmazlar”

Özel hayatıyla uzun süre magazin gündeminde üst sıralarda yer alan İrem Derici, aşk hayatını sorna muhabirlere, “Angelina’nın (Jolie) aldatıldığı, Rihanna’nın dövüldüğü dünyada bana ne yapmazlar! Latife bir yana bunlara hiç vaktim kalmıyor ki. Çok çalışıyorum. Aslında berbatım, bilen de bunu bilerek gelsin. İnşallah aşk da olur ilerleyen zamanda” karşılığını vermişti.

“Çok Yoğun…”

Şarkıcılık mesleğinin dışında açıklamaları ve tezli toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran İrem Derici, evvelki gece Etiler’de bir yer girişinde görüntülenmişti. Basın mensuplarını görüp, röportaj talebini kabul eden ünlü müzikçi, “Çok ağır bir formda çalışmaya devam ediyoruz. Cuma günü yeni müziğim çıkıyor” açıklamasını yapmıştı.

“10 Yıldır Cazibeli Bir Yanım Yok”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan İrem Derici, “Döndür döndür birebir şeyler. 10 yıldır çok alımlı bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” diyerek kahkaha atmıştı.

İrem Derici’den Amerika İtirafı

Dikkat çeken bir itirafta bulunan ünlü müzikçi, şu sözleri kullanmıştı:

Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir kere tanışma uygulaması kullandım. ‘Erkeklerle tahminen tanışırım, size damat getiririm’ diye lakin onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin ismini kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Geçersiz hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.

İrem Derici, kahkahalar atarak yere giriş yapacağı sırada kapıda bulunan hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti.

“Çok Yorgunum”

İrem Derici, evvelki gün ise klip çekimleri için Beyoğlu Asmalımescit’te objektiflere yansıdı. Çekimlerden ötürü çok yorulan 35 yaşındaki müzikçi, “Çok yorgunum. Yeni klibimin çekiminden çıktım. Her şey çok yolunda gidiyor. Klip çekimleri bitti, şu an kurguya giriyor, renk düzenlemesi olacak” dedi.

İrem Derici Sonları Bozulunca Röportajı Bitirdi

Sokaktaki çocuklardan birisi, “Seni tanıyorum” kelamlarıyla röportajı bölünce, İrem Derici hudutlarına hakim olamadı. Ünlü popçu, “Sözümü kesme! Burda röportaj yapıyorum. Neyse sonra görüşürüz” karşılığını verdi. Derici, röportajı yarıda bırakarak oradan ayrıldı.

irem derici,İrem Derici Hudutları Bozulunca Röportajı Bitirdi

Derici sokaktaki çocuklardan birinin röportajı bölmesine sert çıktı. İrem Derici hudutları bozulunca röportajı bitirdi. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İrem Derici Sinirleri Bozulunca Röportajı Bitirdi