e
sv

Hazal Kaya’dan İsim Açıklaması

613 Okunma — 26 Kasım 2022 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ali Atay ile keyifli bir evlilik sürdüren ve Fikret Ali isminde bir oğlu bulunan Hazal Kaya, şimdilerde ikinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün eşiyle birlikte Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü isim, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayarak hekim denetimine geldikleri bilgisini verdi. ‘Doğal Olarak’ isimli programa da konuk olan Kaya, doğacak olan kızının ismiyle ilgili konuşarak; düşündükleri ismin değişebileceği ihtimalinden bahsetti.

Hazal Kaya Kızının İsmini Açıkladı

İkinci defa anne olmak için gün sayan Hazal Kaya, bu kere kızının ismini duyurdu. Ünlü oyuncu, yeni fotoğraflarını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Hazal Kaya, Instagram’dan yayınladığı gönderiye, “Nasıl birinci ben duyuramadım ama! Sürpriz yumurta yükleniyor! Leyla geliyor!” sözlerini not düştü.

31 yaşındaki Kaya, ayrıyeten, “İkinci isme karar veremedik. İvedi ettirdiniz. Karnım bile tam çıkmadı daha…” dedi. Takipçileri ise ünlü oyuncuya, “Tebrikler.” bildirileri yağdırdı.

Hazal Kaya kimdir?

“Eski İsim Seviyoruz”

Doğacak kızının birinci ismine kendisinin de ismi olan Leyla’yı verdiklerini söyleyen Hazal Kaya, ısrarlı sorular üzerine ikinci ismin ‘Süreyya’ olacağını da açıklamıştı.

Süreyya’nın sevdiği bir isim olduğunu ve daha çok eski klâsik isimleri sevdiklerini belirten hoş oyuncu, şöyle konuşmuştu:

İki isim olacak; Fikret’e ‘Ali’ dedik, kıza da ‘Leyla’ deyip benim adımı verdik aslında. İkincisine de bakıyoruz, var bir sevdiğimiz isim. Haydi söyleyeyim, Süreyya olacak; Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de daima ‘Dedelerin ismi mi?’ falan dediler fakat biz bu türlü eski isim seviyoruz aslında. Babyshower yapmıyoruz, isteyen istediğini yapsın. Ben bu türlü kutlamalar, tertipler falan sevmiyorum, hele bu türlü son devirlerde. Fikret’te kalabalıktan boğulmuştum, o vakit nasıl hissedersem o denli yaparım.

“Kontrole Geldik”

Tüm bunların akabinde Kızı Leyla Süreyya’ya kavuşmak için gün sayan Hazal Kaya, 2019’da dünyaevine girdiği eşi Ali Atay ile birlikte Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşup, tabip denetimine geldiklerini ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Kaya; randevuya yetişmek için çabuk ettiklerini belirterek; “Doktor denetimine geldik arkadaşlar. Acelemiz var öteki vakit konuşalım” dedi

Hazal Kaya’dan İsim Açıklaması

Diyetisyen Yeşim Temel Özcan ve Bahar Şamhili Tanju’nun sunduğu, yapımcılığını Hasret Çelik ve Davet Çelik’in üstlendiği ‘Doğal Olarak’ isimli programa da katılan hoş oyuncu, hamilelik sürecini anlatıp; yanlışsız beslenme hakkında bilgiler aldı.

Ünlü isim, “Kızımın ismi Leyla Süreyya olacak üzere görünüyor. Lakin bebeğimi görünce o esnada tahminen öteki bir isim aklıma gelir diye bir hisse bırakıyorum” itirafında da bulundu.

“Derdim Kilo Vermek Değildi”

Kaya, hamilelik sürecindeki kilo alımıyla ilgili ise “Ne kadar çok emziriyorsan o kadar çok kilo veriyorsun. Fakat derdim kilo vermek değildi. Birinci hamileliğimde çok kilo aldım, daha rahat gezebilmek için kilo verdim. Derdim daha rahat hareket edebilmek. Sezaryenle doğum yapınca dikişler nedeniyle fazla kilo külfet oluyor. Artık daha planlı, daha denetimli gidebiliyorum” açıklamasını yaptı.

Ali Atay kimdir?

ali atay,hazal kaya,Hazal Kaya’dan İsim Açıklaması

doğacak olan kızının ismiyle ilgili konuşarak; düşündükleri ismin değişebileceği ihtimalinden bahsetti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hazal Kaya’dan İsim Açıklaması