e
sv

İrem Derici Hadise’ye İltitaf Yağdırdı

763 Okunma — 28 Kasım 2022 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hadise, gittiği bir stantta çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü müzikçinin karelerine meslektaşı İrem Derici kayıtsız kalmadı. İrem Derici Hadise’ye iltifat yağdırdı.

“Çok Yoğun…”

Şarkıcılık mesleğinin dışında açıklamaları ve tezli toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran İrem Derici, evvelki gece Etiler’de bir yer girişinde görüntülenmişti. Basın mensuplarını görüp, röportaj talebini kabul eden ünlü müzikçi, “Çok ağır bir halde çalışmaya devam ediyoruz. Cuma günü yeni müziğim çıkıyor” açıklamasını yapmıştı.

“10 Yıldır Cazibeli Bir Yanım Yok”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan İrem Derici, “Döndür döndür birebir şeyler. 10 yıldır çok alımlı bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” diyerek kahkaha atmıştı.

İrem Derici’den Amerika İtirafı

Dikkat çeken bir itirafta bulunan ünlü müzikçi, şu sözleri kullanmıştı:

Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir defa tanışma uygulaması kullandım. ‘Erkeklerle tahminen tanışırım, size damat getiririm’ diye ancak onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin ismini kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Uydurma hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.

İrem Derici, kahkahalar atarak yere giriş yapacağı sırada kapıda bulunan hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti.

“Çok Yorgunum”

İrem Derici, evvelki gün ise klip çekimleri için Beyoğlu Asmalımescit’te objektiflere yansıdı. Çekimlerden ötürü çok yorulan 35 yaşındaki müzikçi, “Çok yorgunum. Yeni klibimin çekiminden çıktım. Her şey çok yolunda gidiyor. Klip çekimleri bitti, şu an kurguya giriyor, renk düzenlemesi olacak” dedi.

İrem Derici Sonları Bozulunca Röportajı Bitirdi

Sokaktaki çocuklardan birisi, “Seni tanıyorum” kelamlarıyla röportajı bölünce, İrem Derici hudutlarına hakim olamadı. Ünlü popçu, “Sözümü kesme! Burda röportaj yapıyorum. Neyse sonra görüşürüz” karşılığını verdi. Derici, röportajı yarıda bırakarak oradan ayrıldı.

Hadise Beğeni Topladı

Sosyal medya hesabını faal kullanan Hadise, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü müzikçi, gittiği bir stantta çekilen fotoğraflarını yayınladı.

Sarı renkli bir elbise giyen Hadise, paylaşımlarına “Güzel bir vücut yok olur lakin sanat yapıtı ölmez” notunu düştü.

İrem Derici Hadise’ye İltitaf Yağdırdı

İrem Derici de meslektaşının fotoğraflarına kayıtsız kalmadı.

Şarkıcı, Hadise’nin gönderisine “Sen bir sanat eserisin” yorumunu yaptı.

irem derici,İrem Derici Hadise’ye İltitaf Yağdırdı

Ünlü müzikçinin karelerine meslektaşı İrem Derici kayıtsız kalmadı. İrem Derici Hadise’ye iltifat yağdırdı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İrem Derici Hadise’ye İltitaf Yağdırdı