e
sv

Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar

581 Okunma — 28 Kasım 2022 19:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

12 Kasım 2022’de bir müddettir aşk yaşadığı sevgilisi Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturan ve akabinde gebe olduğunu öğrenen Aslı Enver’den geçmişle ilgili açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncu Aslı Enver’in kendisiyle ilgili o açıklamaları;

Aniden Evlendiler

Aslı Enver, evlenmeden çabucak evvel basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İlişkimiz devam ediyor, üstün gidiyor” formunda konuşmuştu.

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’, ‘İstanbullu Gelin’ dizileri ve ‘Kardeşim Benim’ sinemasıyla ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak, 12 Kasım’da dünayevine girdi. Konutta aile ortasında kıyılan sade bir merasimle hayatlarını birleştiren çiftin nikah şahitliğini Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı.

Beğeni Yağdı

Yaz başından beri aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan hoş oyuncu, kalp emojisiyler birlikte “Evettt” bildirisini yazdı. 38 yaşındaki oyuncunun takipçilerinden, sürpriz nikâh paylaşıma 1.2 milyondan fazla beğeni geldi.

Eda Ece, Sinema Kobal, Fırat Tanış, Burçin Terzioğlu, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Hande Erçel, Yağmur Tanrısevsin, Bensu Soral, Burcu Biricik, Dolunay Soysert, Işık Fettahoğlu, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Ferik Aktuğ, Melisa Sözen, Hatice Şendil ve Demet Akalın üzere çok sayıda ünlü isim de tebrik bildirisi yazdı.

Aslı Enver Gebe Mi?

Aslı Enver, ikinci kere nikâh masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğu haberleriyle gündeme geldi. 38 yaşındaki oyuncunun, bebek beklediğini öğrendiği için daha evvel mutabakat sağladığı ve okuma provası yapılan ‘Benim Adım Farah’ isimli dizinin takımından ayrıldığı öne sürüldü. Hatta sessiz sedasız nikâhın nedenlerinden biri olarak da oyuncunun hamileliği gösterildi.

Berkin Gökbudak ve Aslı Enver Arkadaşları Sayesinde Tanışmış

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak’ın yakın arkadaşları sayesinde tanıştığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Caddebostan’da hoş oyuncu ile birinci sefer el ele görüntülenen Berkin Gökbudak’ın sekiz yaşında bir çocuğu bulunuyor.

Aslı Enver Anne Oluyor!

Geçtiğimiz hafta iş insanı Berkin Gökbudak’la dünyaevine giren oyuncunun, iki aylık hamile olduğu öğrenildi.

Aslı Enver, çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacağı diziyi, hamileliği sebebiyle bırakmak zorunda kaldı.

Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar

İlk sefer anne olmaya hazırlanan Aslı Enver, samimi açıklamalarda bulundu. Instyle Dergisi’ne konuşan Enver, “Yalnızlıkla ilgili kaygılar kalkınca gelecekle ilgili tasalar de azalıyor, geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha güzel tanıyor ve münasebetiyle da daha uygun hissediyorum artık” dedi.

aslı enver,Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar

Aslı Enver’den geçmişle ilgili açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncu Aslı Enver’in kendisiyle ilgili o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar