e
sv

Hıncal Uluç Yaşamını Yitirdi…

694 Okunma — 21 Kasım 2022 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin değerli spor muharrirlerinden biri olan gazeteci Hıncal Uluç, İstanbul’da tedavi görmekteydi. Bir müddettir ömür savaşı veren Hıncal Uluç ömrünü yitirdi…

Karnından İlaçla Besleniyordu

Uluç’un, geçtiğimiz aylarda öldüğüne yönelik haberler medyada yer bulmuş fakat kısa bir mühlet sonra bunun hakikat olmadığı ortaya çıkmıştı.

Florence Nightingale Hastanesi’nde ağır bakımda hayat savaşı veren Hıncal Uluç’un enfeksiyon pahaları düşmüş, akciğer teneffüsünün rahatlaması için aygıta bağlandığı öğrenilmişti.

Uluç, bir müddettir karnından besleniyordu.

Gözetim Altındaydı

Sağlık sıkıntıları sebebiyle 8 Temmuz’da ağır bakıma alınan ve sonrasında taburcu edilmesine rağmen yine ağır bakıma alınan Hıncal Uluç, 1 aydan fazla müddettir hastanede nezaret altındaydı.

Hıncal Uluç Hayatını Yitirdi…

Türkiye’nin değerli spor muharrirlerinden biri olan gazeteci Hıncal Uluç, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 83 yaşında hayatını kaybetti.

Ölümü Toplumsal Medyadan Duyuruldu

Ünlü gazeteci Hıncal Uluç, 83 yaşında hayatını kaybetti. Vefat haberi müellif Faik Çetiner, toplumsal medya hesabından duyurdu.

Taziye Bildirileri Yağdı

Uluç’un vefatı sonrası spor topluluğundan kişi, kurum ve birçok kulüp, taziye mesajları yayımladı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun taziye iletisi şöyle;

“Spor basınımızın duayen isimlerinden, gazeteci, muharrir ve spor yorumcusu Hıncal Uluç’un vefatını kederle öğrendim. 83 yaşında hayatını kaybeden Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve basın topluluğuna başsağlığı diliyorum.”

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

“Türk basınının duayen isimlerinden, gazeteci, muharrir ve spor yorumcusu Hıncal Uluç’un vefat ettiğini derin bir keder ile öğrenmiş bulunuyoruz. Uzun yıllardır Sabah Gazetesi’nde köşe müellifliği yapan Hıncal Uluç, futbol ve spor üzerine yazılar yazmış ve çok sayıda programda yorumlarda bulunmuştu. Merhum Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve basın topluluğuna başsağlığı ve sabır dileriz.”

GALATASARAY

“Türk basınının duayen ismi Hıncal Uluç’un vefat haberini derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; Uluç ailesine, Türk spor ve basın topluluğuna başsağlığı dileriz.”

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

“Türk basınının duayen isimlerinden Hıncal Uluç’un vefat haberini ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Şanlı Allah’tan rahmet, Uluç ailesine ve Türk basın topluluğuna başsağlığı dileriz.”

ADANA DEMİRSPOR

“Türk spor basınının değerli isimlerinden, köşe müellifi ve spor yorumcusu Hıncal Uluç’un vefatını büyük bir ıstırapla öğrenmiş bulunuyoruz. Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

GAZİANTEP FK

“Basınımızın kıymetli isimlerinden, Gaziantepli hemşehrimiz Hıncal Uluç’un vefatını kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet, ailesi, spor basını ve sevenlerine başsağlığı dileriz.”

ANKARAGÜCÜ

“Spor basınının değerli isimlerinden Hıncal Uluç’un hayatını kaybettiğini hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi, spor basını ve sevenlerine başsağlığı dileriz.”

İSTANBULSPOR

“Gazeteci, muharrir, spor yorumcusu Hıncal Uluç’un hayatını kaybettiğini üzülerek öğrendik. Hıncal Uluç’a Allah’tan rahmet, ailesine ve Türk basın topluluğuna başsağlığı dileriz.”

hıncal uluç,Hıncal Uluç Ömrünü Yitirdi…

Hıncal Uluç, İstanbul’da tedavi görmekteydi. Bir müddettir hayat savaşı veren Hıncal Uluç ömrünü yitirdi…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hıncal Uluç Yaşamını Yitirdi…