e
sv

Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması

814 Okunma — 21 Kasım 2022 13:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nilgün Belgün, evvelki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Usta oyuncu, son yıllarda ünlü isimlerin daima yaptırdığı estetiklerle gündeme gelmesi hakkında konuştu.

Nilgün Belgün: “Boşanan Herkesten Birebir Performansı Bekliyorum!”…

Daha evvel üç sefer nikâh masasına oturup boşanan 69 Yaşlarındaki oyuncu Nilgün Belgün, “ilk evliliğini şimdi 18 yaşındayken tiyatrocu Abdullah Şahin ‘le (74) yapmıştı. 1973 yılında Oylum isminde bir kızları dünyaya gelen ünlü çift, 1977’de boşanma kararı almıştı. Eski eşler, dün dokuz yaşına basan torunları Maya’nın doğum gününe katılmıştı.

“Boşanan Herkesten Birebir Performansı Bekliyorum!”…

“Boşanan herkesten birebir performansı bekliyorum” diyen Nilgün Belgün, pastanın üzerinde torununun kedi ile olan fotoğrafına, “Maya ile erkek kardeşi” yorumunu yaptı. Bu kelamlar üzerine Oylum Şahin Seçin’in ikinci bebek beklediği düşünüldü. Seçin’in “Oğlumuz dört ayaklı ve evde” açıklaması, doğum günü partisine katılan herkesi güldürdü…

‘Üçüncü Evliliğimde Aldatıldım…’

Daha evvel üç sefer nikâh masasına oturup boşanan Nilgün Belgün, son evliliğinin ihanet yüzünden bittiğini söylemiş, ‘teve2 Magazin Masası’ canlı yayınında ihanetin ayrıntılarını anlatmıştı. “Her eşimle aşık olarak evlendik. Birinci evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi. Üçüncü evliliğimde aldatıldım. Gözümün önünde oldu bütün olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere birlikte gidip geliyorduk. Bu arkadaş kümesinden biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu sebeple bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu mevzuları, unuttuk, düşmanlığım yok.”

‘”Çok Gülen, Çok Toplumsal Erkekler Düzgün Koca Olmuyor.’

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan 69 yaşındaki sanatçı, “Çok gülen, çok toplumsal erkekler yeterli koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor. Evlilik önemli bir kurum ve birtakım kuralları var, ona nazaran yaşamak lazım. Çok gezen erkekten ülkü koca olmaz, bu benim fikrim. Herkes farklı düşünebilir. Ben seçimlerimde pek yanılmam, bakmayın evliliklerimi yürütememiş olabilirim fakat eşlerimin hepsi benim için pahalı, efendi insanlardı. Evlilik kolay bir şey değil, flört etmeye ya da aşk yaşamaya benzemiyor. Bu saatten sonra kızlarım, torunlarım var. Benim için evlilik kelam konusu değil, gerek yok” yorumunda bulunmuştu.

Nilgün Belgün Kimdir?

Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması

Ünlülerin yaptırdığı estetiklerle ilgili açıklama yapan sanatçı, “Herkes estetik yaptırabilir. Ben 25 sene evvel botoks yaptırdım, göz altlarıma bir şeyler yaptırdım. O tarihtan beri de bu türlü duruyorum. Çok bir şey yaptırmak istemem. Zira ben bir oyuncuyum ve mimiklerimi yapmalıyım. Oyuncu olan herkese ve olmayan herkese söylüyorum. Yüzünüzle ne kadar çok oynarsanız, o kadar güzel olmuyor. Her şeyin bir dozu var. Herkes çok yapay oluyor. Herkesin yüzü birbirine benziyor” tabirlerini kullandı.

Nilgün Belgün,Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması

Nilgün Belgün, evvelki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Usta oyuncu, son yıllarda ünlü isimlerin daima yaptırdığı estetiklerle gündeme gelmesi hakkında konuştu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Nilgün Belgün’den Estetik Açıklaması