e
sv

Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki İddialara Sert Çıktı

861 Okunma — 21 Kasım 2022 13:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra sık sık ismi aşk dedikodularına karışan Hande Erçel hakkında yeni bir argüman ortaya atıldı. Oyuncu Hande Erçel’in estetiksiz hallerini ve hakkındaki aşk haberlerini sildirmek istediği argüman edildi. Evvelki gün Etiler’de kameralara yakalanan Hande Erçel geçmişi hakkındaki savlara sert çıktı. İşte o açıklamalar;

Kafede Buluştular

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, başrolünde yer aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını sekiz ay evvel sessiz sedasız noktaladı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminde yer almayı sürdüren ikili, geçtiğimiz gün Kavacık’ta bir kafede buluştu. Hayranları tarafından görüntülenen ünlü oyunculardan Bürsin kapüşonuyla yüzünü gizlerken, Erçel ise kahve alır almaz aracına döndü.

İzdiham Yaşandı

Kerem Bürsin, evvelki akşam ise Atlas Sineması’nda düzenlenen Boğaziçi Film Festivali’ne katıldı. Başrolünde yer aldığı ‘Eflatun’ sinemasını izleyen güzel oyuncuyu, çıkışta yaklaşık 200 kişilik yabancı hayranı bekliyordu. Hayranlarının yarattığı izdihamın ortasında kalan Bürsin, neye uğradığını şaşırdı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel Aşkı Tekrar Mi Başlıyor?

Aracına gitmekte zahmet çeken Bürsin’in, basın mensuplarının “Hande Erçel ile yine barıştığınız konuşuluyor. Barışma oldu mu? Tekrar bir aşka başladınız mı?” sorusuna, “Şu anda o hususa hiç girmeyelim” diyerek, barışmayı yalanlamaması dikkat çekti. Ünlü oyuncunun bu kelamları, ikilinin küslüğe son verip tekrar aşk yaşamaya başladıklarının sinyali halinde yorumlandı.

 “Tabi Ki Hande’yi Aradım”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’deki bir yerde görüntülenen Bürsin, Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’nin yaşadığı sıhhat sorunu hakkında şu açıklamayı yapmıştı:

Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu bahisle alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir mevzu ve bu hassasiyeti korumak ismine magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu.

“Hande’yle Pek İyiyiz”

Ünlü oyuncu, daha sonra bu telefon görüşmesinin hatırlatılması üzerine, “Bu mevzu çok hassas. Lütfen bu mevzulara girmeyelim” tabirlerini kullanmıştı. Bürsin, ayrılık sonrası hoş oyuncu ile küs olduğu iddiları hatırlatılınca da “Gayet iyiyiz” demekle yetinmişti.

“Hayatımda Kimse Yok”

Hande Erçel, geçtiğimiz gün ise Bebek’te objektiflere takılmıştı. Gazetecilerle konuşan hoş oyuncu, eski aşkı Kerem Bürsin ile barıştığı argümanlarını; “Hayatımda kimse yok. Olsa söylerim” kelamlarıyla yalanlamıştı.

Erçel, bir yerde Bürsin’le fotoğraflarının çıktığının hatırlatılması üzerine ise “Çok ciddiye almamak gerek” tabirlerini kullanmıştı.

Hande Erçel’den Kerem Bursin Savlarına Yanıt

Güzel oyuncu, tüm bunların akabinde toplumsal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla hakkında çıkan haberlere isyan etti. Twitter’da 674 bine yakın takipçisi bulunan ünlü isim, şöyle yazdı:

Her sabah diğer bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin.

Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki Argümanlara Sert Çıktı

Eski sevgilileri ile aşk haberleri ve estetik yaptırdığına dair haberleri mahkeme kararı ile internetten sileceği savına da açıklık getiren Erçel “Her gün öteki bir haber ile görüyorum kendimi. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Alışılmış ki de o denli bir şey yok. Gerçeği yansıtmayan haberler” dedikten sonra aracıyla ayrıldı.

Hande Erçel,Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki Tezlere Sert Çıktı,kerem bursin

Önceki gün Etiler’de kameralara yakalanan Hande Erçel geçmişi hakkındaki argümanlara sert çıktı. İşte o açıklamalarÜ

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hande Erçel Geçmişi Hakkındaki İddialara Sert Çıktı