e
sv

Hadise Dans Ettiği Anları Sosyal Medyada Paylaştı

609 Okunma — 21 Aralık 2022 00:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şarkıcı Hadise son periyotta hem Reza Zarrab ile yazışmalarıyla hem de boşanmasıyla gündemdeydi. Ayrılığın akabinde Londra’ya gidip bol bol yorgunluk atan Hadise, dans ettiği anlar toplumsal medyada paylaştı. Ünlü müzikçinin dansı gündem olurken, “Boşanma yaradı” halinde yorumlar geldi.

Makyajsız Pozlarını Paylaşan Hadise Gündem Oldu!…

Geçtiğimiz Nisan ‘da dünya konutuna girdiği iş insanı Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini sonlandıran ünlü popçu Hadise, kısa mühlet evvel Amerika ‘daki Reza Zarrab ile yasak aşk tezlerine husus olarak güç günler geçirmişti. Makyajsız Pozlarını Paylaşan Hadise Gündem Oldu!…

Zor Günler Geride Kaldı…

Haftalarca magazin haberleri’ni meşgul eden müzikçi Hadise, ses tellerinden bir operasyon geçirerek, sahnelere bir müddetliğine orta verip sessizliğe geçmişti. Şu sıralar ünlü bir mücevher firmasıyla reklam sinemalarını izlediğimiz müzikçi Hadise,  güç günleri geride bırakmışa benziyor…

Gündem Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise, sessiz sedasız dünyaevine girdiği iş insanı Mehmet Dinçerler ile evliliğini 30 Eylül’de mutabakatlı olarak tek celsede bitirmişti. Ayrılığın akabinde Londra’ya gidip bol bol yorgunluk atan Hadise, takipçileriyle paylaştığı anlara; “Hadise, Londra’da” notunu düşmüştü.

Seren Serengil, bir devir Hadise ile Reza Zerrab ortasında bağlantı olduğunu tez ederek, canlı yayında elindeki evrakları açıklamıştı. Hadise’nin kesin bir lisanla yalanladığı yasak aşk teziyle ilgili konuşan Serengil, Ebru Gündeş tarafından Reza Zarrab’a açılan boşanma davasına ait evraktan bir kısım de okumuştu.

“Tehdit Ediliyorum”

Hadise, isim vermeden hakkındaki tezlere sert reaksiyon göstermişti:

Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm bayanlara; Susmayın. Ben de susmuyorum ve asla susmayacağım. Ben bir buçuk yıldır bir küme tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara nazaran kaç kere hamile kaldım, kaç kez kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz hekiminden çıkarken bana yeniden kürtaj yaptırmıştır dedi bu küme. Bu insanlara nazaran metres oldum, bu insanlara nazaran bel altı ne geliyorsa aklınıza birçoklarına maruz kaldım. Bu beşerler tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. Siz kimsiniz? Allah mısınız?

Hadise Dans Ettiği Anları Toplumsal Medyada Paylaştı

Hadise, son olarak konserinden bir görüntü paylaştı. Dans ettiği anları paylaşan müzikçi gönderisine, “2023’e adım atıyorum” notunu düştü. Sosyal medya kullanıcıları “Boşanma yaradı”, “En asil sahne kıyafetin olabilir”, “Gümbür gümbür 2023”, “Hadise der susarım” üzere yorumlar yaptı.

Yakında Taşınacak

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen 37 yaşındaki Hadise, şimdilerde Dinçerler’den boşandıktan sonra aldığı yalı dairesine taşınmak için gün sayıyor.

Şarkıcının, 40 milyon TL’lik meskeninin tadilatına 3 milyon TL harcadığı öğrenildi. Yeni meskenine eşyalar da almaya başlayan Hadise, kısa mühlet sonra dairesine taşınacak.

hadise,Hadise Dans Ettiği Anları Toplumsal Medyada Paylaştı

Ayrılığın akabinde Londra’ya gidip bol bol yorgunluk atan Hadise, dans ettiği anlar toplumsal medyada paylaştı. Ünlü müzikçinin dansı gündem oldu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hadise Dans Ettiği Anları Sosyal Medyada Paylaştı