e
sv

Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya Büyük Jest

593 Okunma — 21 Aralık 2022 00:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zaman vakit süslü ve ışıklı mikrofonunu alıp müzikler söyleyen Ezgi Mola, Ebru Gündeş hayranlığıyla dikkat çekiyor. Oyuncu, sık sık Gündeş’in müziklerini da söylüyor. Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya büyük jest geldi. İşte ayrıntılar;

İddialar Ortalığı Karıştırdı

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a boşanma davası açmıştı. Gündeş ile Zarrab’ın boşanma davası nisan ayında sonuçlanmıştı. Çekişmeli olarak başlayan boşanma davası, Ebru Gündeş’in ihanet tezlerinin basına yansımasının akabinde Zarrab’ın mutabakatlı boşanmayı kabul etmesiyle kısa müddette sonuçlanmıştı. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara’nın velayeti, Gündeş’e verilmişti.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın öteki bayanlarla alakasının bulunduğunu sav ettiği dilekçesinde, o bayanlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söylemişti. Akabinde Reza Zarrab’ın bir devir Hadise ile aşk yaşadığı Seren Serengil tarafından ortaya atılmıştı.

Sahne Fiyatı Dudak Uçuklattı

Reza Zarrab’dan boşandıktan sonra ismi Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile anılan ve geçtiğimiz günlerde aşkları belgelenen müzikçinin sahne fiyatı ortaya çıkmıştı. Sanatçının gelen sahne tekliflerinden 100 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin TL) istediği argüman edilmişti.

Sık sık özel uçakla Dubai’ye gittiği öğrenilen Gündeş’in fiyatının yarısını peşin, öteki yarısını ise sahnesini tamamladıktan sonra aldığı öğrenilmişti.

Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya Büyük Jest

Son olarak Ebru Gündeş’ten, meskeninde müzik söylerken çektiği görüntülerle sık sık kendisine tatlı göndermeler yapan Ezgi Mola’ya, büyük jest geldi. Sanatçı, yaz aylarında işletmeci Mustafa Aksakallı’yla nikâh masasına oturmaya hazırlanan oyuncunun düğününde sahne alacak.

Geçtiğimiz günlerde Mola’yı aradığı söylenen Gündeş’in, “Düğün tarihiniz netleştiğinde beni de bilgilendirin. Konser programımı ona nazaran yaparak, iş almayacağım. Müzikler söyleyerek, sizlerin yanında olmak, bu gününüze şahitlik etmek istiyorum” dediği öğrenildi.

ebru gündeş,Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya Büyük Jest,ezgi mola

Oyuncu, sık sık Gündeş’in müziklerini da söylüyor. Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya büyük jest geldi. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ebru Gündeş’ten Ezgi Mola’ya Büyük Jest