e
sv

Bengü Doğal Haliyle Dikkat Çekti

552 Okunma — 14 Aralık 2022 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sahnelerin başarılı isimlerinden Bengü, geçtiğimiz gün Güçlü AVM’de objektiflere yansıdı. İş insanı Selim Selimoğlu ile keyifli bir evlilik sürdüren iki çocuk annesi 43 yaşındaki müzikçi Bengü doğal haliyle dikkat çekti. İşte ayrıntılar;

“Çok Aşığız”

Mutlu birliktelikleri süren Bengü ile Selim Selimoğlu, 2019’da kızları Zeynep’i geçtiğimiz yıl kasım ayında da ikinci çocukları Selim’i kucaklarına almıştı. Şimdilerde ağır sahne programıyla isminden kelam ettiren Bengü, iş dışındaki tüm vaktini kızı ve oğluyla geçiriyor. Yaz boyunca da çocuklarıyla yakından ilgilenen ünlü isim, tatil için İzmir’e gitmişti. Çocuklarıyla deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü şarkıcı, bu anları takipçileriyle de paylaşmıştı. Bengü, minik oğluyla sarıldıkları kareye; “Çok aşığız” notunu düştü. Kızı Zeynep’in kardeşine sarıldığı anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımını mavi kalp ve nazar boncuğu emojisi koymuştu.

“Çocuklarımın Annesiyim”

Zaman zaman sosyal medya üzerinden aile pozlarını yayınlayan ünlü isimden yeni paylaşım gelmişti. Oğlu Selim yeni doğduğunda çekilen bu fotoğrafını yayınlayan 43 yaşındaki müzikçi, gönderisine “Kimsin?’ diye sorun bana, ‘Çocuklarımın annesiyim’ derim” notunu düşmüştü.

Eşiyle Tanışma Öyküsünü Anlattı

Öte yandan ünlü isim, birkaç ay evvel Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk olmuştu. Eşiyle nasıl tanıştıklarını anlatan Bengü, daha evvel “Eşim Selim’e DM’den yürüdüm’ kelamlarının latife mahiyetinde olduğunu şu sözlerle aktarmıştı:

Biz Selim’le çok uzun yıllar evvel tıpkı ortamda bir ortaya geldik ve biz bunu ikimiz de sonradan hatırladık. Selim daha evvelden hatırladı. Ben bunun biraz yazgı olduğunu inanıyorum. Kenan’a vokal yaparken ben, Maçka’da bir yerde sahneye çıkıyorduk. O da ortak arkadaşlarımızla gelmişti. Orda o saniyeyi yaşarsın fakat o denli kalır ya. O denli bir şeydi. Sonrasında da ortak arkadaşımız Eda, hatta nikah şahidimizdi. Eda’nın yanında görünce birinci Selim’i takip ettim. Ve hayatta yapmam bu türlü bir şey, grubumda biliyor beni ‘Bengü Hanım, Selim diye birini takip etmiş’ diyecekler dedim ancak takip ettim zira biliyorum bir şey var, tutamıyorum kendimi. Selim de sabah işe giderken görmüş ve hayran sayfası sanmış. Ben oradan bir cümlelere girip Selim’e “Kusura bakma seni takip ettim lakin inşallah rahatsız olmadın. Eda’ya da söyledim güya seni bir yerden tanıyorum’ stili bir ileti yazdım. O da ‘Bu sohbeti bildiri usulüyle değil de telefonla görüşelim istersen’ deyip bana telefon numarasını yazdı. Sonra ben on beş gün hiç ileti atmadım, utandım zira. Sonra yine konuştuk.

Bengü Doğal Haliyle Dikkat Çekti

Yılbaşı için alışverişe çıktığını söyleyen Bengü, “Yılbaşı için erkenden alışverişe çıktım. Sahne ve konser çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde bu türlü bir vaktim olduğundan pahalandırmak istedim” dedi.

Yeni yılı sahnede karşılayacağını belirten ünlü müzikçi, “Yılbaşı sahnemiz Kars Sarıkamış’ta olacak. Şimdiden herkese hoş bir yıl diliyorum” açıklamasında bulundu.

bengü,Bengü Doğal Halini Paylaştı

bir çocuk annesi 43 yaşındaki müzikçi Bengü doğal halini paylaştı. Hoş müzikçinin doğal hoşluğuyla dikkat çekti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bengü Doğal Haliyle Dikkat Çekti