e
sv

Güllü’den Aleyna Tilki Açıklamaları

550 Okunma — 15 Aralık 2022 00:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Güllü’ sahne ismiyle tanınan müzikçi Gül Tut, katıldığı canlı yayında, genç meslektaşı Aleyna Tilki’yi adeta yerden yere vurdu. Güllü’den Aleyna Tilki açıklamaları geldi. Güllü, arabesk okuyamadığını ve büyüklerine karşı saygısız olduğunu savunduğu Tilki’nin balon bir sanatçı olduğunu söyleyerek gündeme bomba üzere düştü. İşte ünlü sanatkarın magazin gündemini yerinden oynatan o açıklamaları;

Güllü Canlı Yayında Sinirlendi

Yaptığı albümlerle bir periyoda damga vurmayı başaran arabesk fantazi sanatçısı Güllü, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. 49 yaşındaki müzikçi; sahne performansı, toplumsal medya paylaşımları ve gündem olan çıkışları ile ünlüler dünyasında son yılların en çok konuşulan isimlerinden olan Aleyna Tilki’yi canlı yayında amaç aldı.

“Mahvettiniz”

Her sanatkarın arabesk modül okumasından rahatsızlık duyduğunu vurgulayan Güllü, “Herkes kenmdi işini yapsın. ‘Arabesk’ ismi altında rahmetli Bergen ablanın (Ağustos 1989’da hayatını kaybeden, ‘Acıların Kadını’ olarak bilinen Belgin Sarılmışer) şarksını 150 kişi okudu, mahvettiniz be kardeşim. Yapmayın lütfen” dedi.

Güllü’den Aleyna Tilki Açıklamaları

Program sunucularının Aleyna Tilki’nin de arabesk müzik okuduğunu hatırlatması üzerine sonlandığı gözlenen Güllü, şu tabirleri kullandı:

Aleyna Tilki dediğin vakit benim zirve tüylerim dikiliyor. Ben köşeli konuşan bir bayanım, daima de yüze konuşurum. Ben aleyna Tilki’yi sevmiyorum. Sanat olarak da sevmiyorum, yapı olarak da sevmiyorum, bir defa arabesk okuyamadığı için hiç sevmiyorum. Kişilik olarak kızı tanımam fakat bana nazaran Aleyna Tilki balon, hakikaten balon. Bergen kaç sene geçmiş, hâlâ konuşuyoruz, hâlâ müziklerini dinliyoruz. Beş sene sonra Aleyna Tilki diye biri yok. Çocuğum yaşında. Bu arkadaşları o denli bir pohpohluyorlar ki, ‘Sen dünya starısın’ diye. Arkadaşım bir gerçek var; bir ses olayı var, bir duruş var, bir hürmet var. Ben Aleyna’da hürmet göremiyorum. Birçok büyüğüne yaptığı saygısızlıklar da var. Bu türlü bir yere gelinemez! Anlık gelirsin, seni yaşıtların dinler. Beş sene sonrası yok, bu bahiste da imzamı atıyorum.

“Kendi Kendine Diğer Bir Dünyada Yaşıyor”

Ünlü isim, genç meslektaşının “Bana Aleyna Baba diyeceksiniz” halindeki kelamlarının hatırlatılması üzerine ise “O biraz yavaş desin. Kendi kendine öteki bir dünyada yaşıyor, hangi dünyada yaşadığını çok merak ediyorum. Halk getirir, halk götürür arkadaşlar. Buna çok dikkat etmek lazım. Sen istersen dünyanın en hoş sesi ol, bir duruşun da olması gerekiyor. Sevgin ve saygın da olması gerekiyor. Samimiyet çok çok önemli” biçiminde konuştu.

Aleyna Tilki Haberleri – Son Dakika Yeni Aleyna Tilki Haberleri,bergen,Gül Tut,güllü,Güllü’den Aleyna Tilki Açıklamaları

katıldığı canlı yayında, genç meslektaşı Aleyna Tilki’yi adeta yerden yere vurdu. Güllü’den Aleyna Tilki açıklamaları geldi

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Güllü’den Aleyna Tilki Açıklamaları