e
sv

Gökhan Tepe: Tıkanıklık Dönemindeyim

633 Okunma — 14 Aralık 2022 01:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz aylarda konser verdiği yerin dışında yürüyenlerden bile alkış almasıyla isminden kelam ettiren müzikçi Gökhan Zirve, son olarak hamburgerci dükkanıyla gündeme geldi. Müzik dünyasındaki muvaffakiyetini ticarette sürdüremeyen müzikçi Gökhan Tepe’nin, iki yıl evvel açtığı dükkanını bir müddet evvel kapattığı ortaya çıktı. Samimi açıklamalarda bulunan Gökhan Zirve “Tıkanıklık dönemindeyim” dedi. İşte o açıklamalar;

“Devam Edecek”

Gökhan Zirve, Maslak’ta bulunan bir yerde sahneye çıkmıştı. Performansından evvel basın mensupları ile kulisinde bir ortaya gelen ünlü isim, samimi açıklamalarıyla isminden kelam ettirmişti. Pandemi müddetince baba olmanın inceliklerini kavradığını lisana getiren Zirve, “Biz bebek büyüttük konutta. Hey yavrum hey” diyerek herkesi tebessüm ettirmişti.

Aslında meskende kalmayı pek sevmediğini lakin pandemi hasebiyle bunuda başarabildiğini lisana getiren başarılı sanatçı, son bir buçuk yılını; “Yaklaşık bir buçuk yıl boyunca yer sildim, çamaşır çitiledim, bulaşık yıkadım. Eşim ne derse yapmaya, ona yardımcı olmaya çalıştım” diyerek özetlemiş ve şöyle devam etmişti:

Yemek dışında birçok şeyde eşime takviye olmaya çalıştım. Bilhassa yer silmede iddialıyım. Artık müzik dışında da yetenekli olduğumu düşündüğüm birçok uğraş var. Pandeminin akabinde yeni yeni sevenlerimizle buluşmaya başladık. Coşkulu konserlerimiz ve performanslarımız devam edecek.

Gökhan Zirve: Tıkanıklık Dönemindeyim

Röportajda müzikal çalışmaları ile ilgili tüyolarda veren şarkıcı, “Ebru Gündeş’in albümü için alıştık ve kusursuz bir çalışma oldu diyebilirim. Yalnız kendim için kullanamıyorum. Şu an bir tıkanıklık dönemimdeyim. En kısa müddette aşıp kendim içinde hoş müzikler yapacağım diye ümit ediyorum” kelamlarının akabinde sahnenin yolunu tuttu.

Dükkan Kapandı

Tüm bunların akabinde 44 yaşındaki Gökhan Zirve, iki yıl evvel açılışını yaparak “Bu sene besteden çok hamburger sattım” dediği ve Nişantaşı’nda işlettiği hamburgerci dükkanına kilit vurdu. İçinde hâlâ birkaç masa ve sandalyenin olduğu görülen dükkanı, müzikçinin artan kira ve öteki üretim maliyetlerini göz önünde bulundurarak kapatma kararı aldığı öğrenildi.

Tepe, daha evvel yaptığı bir röportajında; “Burası kendi markamız, her şey kendi üretimimiz. Burası Dikiltaş’tan sonra ikinci şubemiz. Bu türlü bir şeyi yapmayı çok istiyordum. Dünyanın en küçük burgerini burada satıyoruz” tabirlerini kullanmıştı.

“İyi Ki Geldiniz”

Öte yandan Gökhan Zirve, geçtiğimiz aylarda ‘Adı Aşk Olsun’ müziği ile kendisini dinlemeye gelenlere ‘merhaba’ demişti. Alkışlarla sahneye gelen Zirve, “Sizlerle bu hoş yaz gecesinde yüz yüze olmak ne kadar hoş, bu gece sizlerle hasret giderirken eğleneceğiz. Âlâ ki geldiniz, bizleri keyifli ettiniz. Bu gece benim sesimden dinlemeye alıştığınız müziklerimle, bestelerini yaptığım ve sanatçı dostlarıma verdiğim müziklerle eminim ki sizlere hoş bir gece yaşatacağız. Sizler buradasınız ancak bizleri dinlemeye gelemeyen ve sesimizi dışarıdan duyan Bodrumseverler için de müziklerimizi söyleyeceğiz” demişti.

Gökhan Zirve kimdir?

Gökhan Zirve,Gökhan Zirve: Tıkanıklık Dönemindeyim

Samimi açıklamalarda bulunan Gökhan Zirve “Tıkanıklık dönemindeyim” dedi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Gökhan Tepe: Tıkanıklık Dönemindeyim