e
sv

Mehmet Dinçerler’den Yüzük Açıklaması

537 Okunma — 14 Aralık 2022 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

30 Nisan’da dünyaevine girdiği müzikçi Hadise Açıkgöz ile alakası sürpriz formda biten ve geçtiğimiz eylül ayında tek celsede boşanan Mehmet Dinçerler’den açıklama geldi. 34 yaşındaki iş insanı, eşine ikram ettiği ve bedelinin 3 milyon TL olduğu istikametindeki haberlerle uzun müddet konuşulan yüzüğün düzmece olduğu tezi hakkında suskunluğunu bozdu. Mehmet Dinçerler’den yüzük açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Zehra Çilingiroğlu ile Görüntülendi

Dinçerler ise boşanma davası öncesi Zehra Çilingiroğlu ile Rodos’ta objektiflere yansımıştı. Bu imajlar sonrası basına yansıyan ‘aşk’ argümanı üzerine Çilingiroğlu, arkadaşlarıyla gittiği bir yerde Dinçerler ile karşılaştığını söylemişti. Özel hayatıyla ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan 24 yaşındaki Çilingiroğlu, avukatı Arca Açıkel aracılığıyla yargıya başvurup, tazminat davası açacağını duyurmuştu.

Zehra Çilingiroğlu’ndan Mehmet Dinçerler Açıklaması

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, evvelki sabah Boğaz havasında yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde Hadise’den olaylı biçimde boşanan Mehmet Dinçerler ile yemekte görüntülenen Çilingiroğlu, aşk yaşadıkları tezleri ile karşı karşıya kalmıştı. Yakın arkadaş olduklarını belirten Çilingiroğlu, olay sonrası birinci kere görüntülendi ve soruları yanıtlamak istemedi.

Mehmet Dinçerler’den sürpriz açıklama

Cem Adrian’ın Kuruçeşme’de verdiği konserinde yalnız başına görüntülendi. Adrian’ın sahne imgesini toplumsal medya hesabında paylaşan Dinçerler aracını beklerken kameralara yakalandı.

Muhabirlerin ağır soruları üzerine genel bir açıklama yapan Mehmet Dinçerler sürpriz açıklaması ile şaşırttı.

Hadise ile boşanma sürecinde ısrarla sorulan sorular karşısında konuşamayan ve sessizliğini koruyan Dinçerler ” Güzel akşamlar. Konseri dinledim. Bildiğiniz üzere ben çok konuşmuyorum. Bir şey söylemeyeceğim.” diyip aracına bindi ve gözlerden kayboldu. Mehmet Dinçerler’in neden konuşmadığı merak konusu olsa da kendisi konuşmama konusunda istikrarını sürdürmeye devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde objektiflere takılacak olan Dinçerler’den bir açıklama duyabilecek miyiz?

Mehmet Dinçerler Hadise’yi Unuttu

Öte yandan Söylemezsem Olmaz’da yer alan habere nazaran, geçtiğimiz günlerde bir düğüne katılan Mehmet Dinçerler ile Kuveytli ünlü müzikçi Rawan Bin Hussain sarmaş dolaş dans etti. İkilinin o halleri ise düğüne katılanlar tarafından kayda alındı. Düğünden çıkan müzikçi, kendisini bekleyen basın mensuplarının Mehmet Dinçerler’le ilgili sorularını cevapsız bıraktı. Dinçerler de sorulara yanıt vermeden süratle uzaklaştı.

Mehmet Dinçerler’den Yüzük Açıklaması

Hadise ile birlikteliği yalnızca beş ay süren Mehmet Dinçerler, ünlü müzikçiye evlilik teklifinde armağan ettiği 3 milyon TL kıymetindeki yüzüğün uydurma olduğu savına birinci sefer cevap verdi. A Para’da ekranlara gelen ‘Yıldızlı Sohbetler’ programına konuk olan iş insanı, hususla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Yüzük uydurma değil, bu türlü bir şey olabilir mi? Bağlantıyı yıpratmak için yapılan şeylerdi. Konuşmaya tenezzül etmedim. Ne söylesem zati zıddı yazılıyordu. Bir prestij suikastı vardı. Memnun bir beraberlik varken yüzüğün bedelinin konuşulması çok saçma.

“Boşandıktan sonra robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri aldın mı?” sorusuna da karşılık veren Dinçerler, “Bu eğlenceli bir haber. Gördükçe gülüyorum, insanlara cümbüş çıktı. Tabi ki hayatım boyunca bu türlü ufak tefek şeylerin peşinde koşan biri olmadım. Maddiyat ve eşyaların peşinde koşan bir süreç yaşamadık” tabirlerini kullandı.

Özür Diledi

Ünlü iş insanı, geçmişte attığı, boşanma devrinde magazin gündemine bomba üzere düşen tweet’leri için özür diledi: Tweetler nitekim çok üzücü. Ben de gördüğümde utanç duydum. 20’li yaşların başında, sorumluluk sahibi olmayan bir gencin cahilce yazdığı saçmalamalar. Gördüğüm anda toplumsal medya hesaplarımı kapattım, karşıma çıksın istemedim. Bu tweetler yüzünden nitekim özür dilerim. Keşke yazmasaymışım.

hadise,Mehmet Dinçerler,Mehmet Dinçerler’den Yüzük Açıklaması

konuşulan yüzüğün düzmece olduğu savı hakkında suskunluğunu bozdu. Mehmet Dinçerler’den yüzük açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Mehmet Dinçerler’den Yüzük Açıklaması