e
sv

Fotoğraflarını kaldırdılar! Galatasaray’ın yıldızı Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı

48 Okunma — 06 Ocak 2024 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir müddettir münasebet yaşayan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira ve ünlü oyuncu İhtilal Özkan, toplumsal medyada birbirlerini takipten çıktılar.

Birlikteler mi değiller mi derken oyuncu Devrim Özkan ile Galatasaraylı Lucas Torreira, yaptıkları karşılıklı paylaşımlarla aşklarını ilan etmişlerdi.

Muslera’nın eşi Patricio’nun doğum gününde Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreria ile samimi bir formda poz veren İhtilal Özkan aşk dedikodularının başlamasına neden olmuştu.

Aşkını ilan etmişti

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Torreira, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla İhtilal Özkan’a aşkını ilan etmişti.

Bugün ise ünlü çiftle ilgili bomba bir ayrıntı ortaya çıktı.

Birbirlerini takipten çıktılar

Bir müddettir bağlantı yaşayan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira ve oyuncu İhtilal Özkan, toplumsal medyada birbirlerini takipten çıktı.

İkili, daha evvel paylaştıkları fotoğraflarını da profillerinden kaldırdı.

Bu iki ayrıntı, Torreira – İhtilal Özkan bağlantısında ayrılık rüzgarlarının estiği istikametinde yorumları beraberinde getirdi.

Evlenecekleri sav edilmişti

Bugün ise ünlü çift hakkında “evleniyorlar” iddiası ortaya atılmıştı.

İddianın ayrıntılarında ünlü çiftin Muhteşem Lig döneminin bitmesinin akabinde nikah masasına oturacağı hatta İstanbul ve Uruguay olmak üzere iki düğün yapacağı yer almıştı.

Magazin

Devrim Özkan

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Fotoğraflarını kaldırdılar! Galatasaray’ın yıldızı Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı