e
sv

Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması

720 Okunma — 28 Kasım 2022 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, ‘Doksanlar’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ üzere üretimlerde yer alan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı; ‘Tükenmişlik sendromu yaşıyorum’ paylaşımıyla gündem olmuştu. Son olarak Etiler’de kameralara yansıyan Dermancıoğlu, muhabirlerin mevzuyla ilgili sorularına cevap vererek; dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Esra Dermancıoğlu’ndan tükenme açıklaması geldi.

Aldatılmıştı

Ünlü oyuncu, daha evvel de aldatıldığını itiraf etmişti. Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece konuklarımız gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Akabinde da boşandık. Artık çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Fakat yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

“Erkeğin Aldatması Sorun Değil”

Bir bayan ve bir adamın sonsuza kadar bir arada kalmak istemeyebileceğini söyleyen oyuncu, “Adam diğerini ister, bayan diğerini ister… Aldatma konusunun Türkiye’de bu kadar büyütülüp drama haline getirilmesi çok hududumu bozuyor. Çok sıkışmış bir şey… İrtibat yok bu bahiste.” tabirlerini kullanmıştı.

Dermancıoğlu’nun, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir bayanın birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu öteki bir güdü, istemiyordur diğer bir şeydir” kelamları uzun müddet gündemde kalmıştı.

Ünlü oyuncu ayrıyeten, “Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım öteki bayanlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de palavralara, aldatmalara, arttan iş çevirmelere başvuruyor.” demişti.

Esra Dermancıoğlu Tükenmişlik Sendromu Yaşıyor

Esra Dermancıoğlu, toplumsal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafını yayınlayan 53 yaşındaki oyuncu, “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” dedi.Ünlü isim, dikkat çeken paylaşımında ayrıyeten takipçilerine “Psikiyatrlardan yardım istiyorum fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” kelamlarıyla seslendi.

Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, tüm bunların akabinde geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir yerden çıkarken objektiflere takıldı. Dermancıoğlu, basın mensuplarının sohbet etme isteği üzerine; “Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum” diyerek güldü.

Oyuncu, ‘tükenmişlik sendromu’ paylaşımıyla alakalı konuşarak, “Öncelikle toplumsal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz olağan ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da ‘Daha Dün Annemizin’ müziğini koydum” dedi ve kahkaha attı.

“Çocuğum Var”

Dermancıoğlu, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir açıklamada, “Bekar bir bayanı canlandırmak istiyorum” cümleleriyle ilgili soruları da cevaplayarak; “Tabii çok isterim o denli bir bayan karakterini canlandırmak. Hani vardır ya 50 yaşında ya da 60 yaşında hiç evlenmemiş bayanlar, o denli bir rol işte. Psikolojileri farklı olur. O denli bir karakter değişik ve hoş olurdu” dedi.

Ünlü isim, gazetecilerin “Çevrenizde var mı bu türlü beşerler?” sorusuna da; “Beni kast ediyorsanız, çocuğum var arkadaşlar. Etrafımdaki olağan ki bu türlü beşerler da var” diye karşılık verdi. Akabinde aracına binen oyuncu, oradan ayrıldı.

Esra Dermancıoğlu,Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması

muhabirlerin hususla ilgili sorularına karşılık vererek; dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Esra Dermancıoğlu’ndan tükenme açıklaması geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması