e
sv

Tezhan Tezcan Kimdir?

644 Okunma — 28 Kasım 2022 19:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Al Sancak” dizisinin oyuncusu Tezhan Tezcan kimdir? Tezhan Tezcan kaç yaşında? Tezhan Tezcan aslen nereli? Tezhan Tezcan hangi burç? Tezhan Tezcan dizileri neler? Tezhan Tezcan sinemaları neler? Tezhan Tezcan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Tezhan Tezcan Kaç Yaşında? Tezhan Tezcan Aslen Nereli? Tezhan Tezcan Hangi Burç?

Tezhan Tezcan 7 Nisan 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Tezhan Tezcan, Koç burcudur.

Tezhan Tezcan Kimdir?

Tezhan Tezca şimdi 4 yaşından itibaren müzik ile ilgilenmeye başlamış 1990 yılından İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazanmıştır. Daha sonra eğitimini Viyana’da devam ettirmiş, ayrıyeten Montreal’de de ses mühendisliği eğitimi almıştır.

Günümüzde mesleğini oyuncu olarak sürdüren başarılı isim Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 11. Dönem, 12. Dönem, 13. Dönem (219 – 264) kısımlarında Siber Güvenlik Teşkilatı Lideri, Fazilet karakteri’ni canlandırmıştır. Art Sokaklar dizisinde ise Psikolog Altuğ İnce karakterine can vermiştir.

7 nisan doğan ünlüler,7 nisan doğumlu ünlüler,İstanbul ünlüler,Koç Burcu Ünlüler,Tezhan Tezcan,Tezhan Tezcan aslen nereli,Tezhan Tezcan biyografi,Tezhan Tezcan biyografisi,Tezhan Tezcan burcu,Tezhan Tezcan dizileri,Tezhan Tezcan doğum günü,Tezhan Tezcan eski hali,Tezhan Tezcan sinemaları,Tezhan Tezcan

Tezhan Tezcan kimdir? Tezhan Tezcan kaç yaşında? Tezhan Tezcan aslen nereli? Tezhan Tezcan hangi burç?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tezhan Tezcan Kimdir?