e
sv

Erkekler takma kirpik takan kadınlar hakkında ne düşünüyor

705 Okunma — 05 Aralık 2022 17:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gözler bir bayanda en dikkat çeken noktalardan biridir. Bilhassa bayanların göz bölgesine uyguladığı ufak hileler ile tüm çekiciliklerini ön plana çıkarmaktadır. Gözleri ön plana çıkaran kilit noktalardan biri de kirpiklerdir. Bakımlı ve estetik …

Gözler bir bayanda en dikkat çeken noktalardan biridir. Bilhassa bayanların göz bölgesine uyguladığı ufak hileler ile tüm çekiciliklerini ön plana çıkarmaktadır.

Gözleri ön plana çıkaran kilit noktalardan biri de kirpiklerdir.

Bakımlı ve estetik bir kirpik görünümü hoşluk açısından gözleri ön plana çıkarma noktasında büyük özellik taşımaktadır.

Ancak, hoşluk ve bakım konusunda bu derece kıymetli olan kirpikler her bayanda birebir doğrultuda hoş olmayabilir.

Peki erkekler takma kirpiğe karşı nasıl bir tavır sergiliyor? Aslında takma kirpikler hakkında ne düşünüyorlar? İşte erkeklerin takma kirpiğe karşı tüm düşünceleri…

1) Doğal durmadığını düşünüyorlar

Doğal bir görünüm amaçlanırken,  abartıya kaçılınca erkekler soğuyor. Estetik imajdan uzak yapmacık ve “örümcek ayağı” üslubu kirpikler erkeklerin uzaklaşmasına sebep oluyor.

2) Türkan Şoray modası eskide kaldı

Erkekler eskiye oranla yuvarlak gözler, uzun kirpiklerden fazla artık küçük ve çekik gözleri tercih etmektedir. Elbette renkler ve tercihler denen kavram bireyden şahsa değişir. Fakat moda biraz daha küçük çekik gözlere kaydı diyebiliriz.

3) Hafif kıvrık kirpikler cezbedici geliyor

Çok fazla besbelli olmayan cat eye denilen ve yalnızca göz kenarlarına hakikat takılan kirpikler erkeklere cazip geliyor. Gözleri çekik gösteren bu sistem hem yüzününüz daha gergin ve canlı gözükmesini sağlar.

Güzellik

Kirpik,Gözler,Erkekler

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Erkekler takma kirpik takan kadınlar hakkında ne düşünüyor