e
sv

Erkeği Anında Daha Yakışıklı ve Çekici Gösterebilecek 7 Basit Hile

1894 Okunma — 09 Nisan 2022 14:58
Erkeği Anında Daha Yakışıklı
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Erkeği Anında Daha Yakışıklı ve Çekici Gösterebilecek 7 Basit Hile

Erkeği Anında Daha Yakışıklı Güzellik dünyası, kişisel bakımla çok yakından bağlantılıdır .

1. Sakalınızı, Saçınızı ve Tırnaklarınızı Düzenli Olarak Kısaltın

Temel olarak, temiz tutun. Kızların sakaldan hoşlandığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir .Bu yüzden tıraş makinenizi bir kenara bırakın ve daha düzgün bir görünüm için bir düzeltici kullanmaya başlayın.

Tıpkı sakalınız gibi, kafanız da alışkanlıklarınız hakkında çok şey söylüyor. Saç kesimlerinizde tutarlı olmak sadece kendinize önem verdiğinizi göstermez, aynı zamanda saçlarınızın sert ve düzensiz görünmesini de engeller.

Aynı teori tırnaklarınız için de geçerlidir. Manikür yaptırmaya gitmek zorunda değilsin ama onları kısa ve temiz tut.

2. Güneş Gözlüğü kullanın

Gözlerinize ve çevresindeki cilde özen göstermek çok önemli bir adımdır. Gözlerinizin altındaki bölge, cildinizin diğer bölümlerinden daha hızlı yaşlanır.
Bunu önlemek için her dışarı çıktığınızda güneş kremi kullanmaya devam edin, göz altı jelleri kullanmaya başlayın ve bir göz muayenesi yaptırın. Çünkü doğru dürüst göremediğinizde, kaş çatma çizgilerini ve kaz ayaklarını derinleştiren şaşılık yaşarsınız.

Daha hızlı bir alternatif ve daha fazla koruma için, ince çerçeveli gözlüklerinizi büyük boy çerçevelerle değiştirin.

3. Cilt Bakımını Ciddiye Alın

Cildimizi kuru üzüm ya da kaliteli bir şarap gibi yaşlandıralım, seçim bizim. Ancak ikincisine ulaşmak için iyi bir cilt bakımı rutini şarttır . Ve burada sadece yüzünüzden değil, ellerinizden ve ayaklarınızdan da bahsediyoruz.

Cildiniz üzerinde çalışırken, erkekler için makyaj malzemeleri kullanarak koyu lekelerinizi, göz altı halkalarınızı ve kusurlarınızı kapattığınızdan emin olun .

Erkeği Anında Daha Yakışıklı

4. Gömleklerinizi ve Takımlarınızı Özelleştirin

Giysilerinizin kumaş kalitesi kadar rengi de çok önemlidir.

Ama erkek giyimin en büyük gizli silahı, ince terziliktir. Tişörtlerinizden pantolonlarınıza kadar her şey üzerinize tam oturmalı – ne çok bol ne de çok dar.

Kumaş ve tonlara gelince, siyah , mavi, bej, gri ve beyaz gibi zamansız renklerde daha az parıltılı olanları seçin . Onlara stil vermek daha kolay.

5. Kravat Takın

İş yerlerinin veya etkinliklerin resmi bir kıyafet kuralı uyguladığı günler geride kaldı. Artık her şey havalı ve gündelik, bu da resmi kıyafet giyen herkesin öne çıkmasını kolaylaştırıyor. Her gün takım elbise giymek zorunda değilsiniz ama kravat ve güzel bir kemer sadece çekiciliğinizi artıracaktır.

6. Her Zaman Güzel Koklayın

Güzel koktuğunuzda, bir izlenim bırakmak için ekstra çaba sarf etmeniz gerekmez. İyi kokular sizin için işin yarısını yapar. Sadece kişisel favorini seç ve gitmeye hazırsın!

7. Kaliteli ve Şık Her Şeye Yatırım Yapın

İster deri ayakkabılar, ister ince işçilikli bir saat, ister kulaklıklarınız olsun, nicelikten çok kaliteyi seçtiğinizde bunu gösterir ve bunun tersi de geçerlidir. Dikkatle tasarlanmış her şeyin rahatlığını ve uyumunu hak ettiğiniz bir zihniyetle alışveriş yapın.

Her birinden daha azına sahip olmak sorun değil, ancak kaliteli deri giydiğinizden ve en yeni özellikler ve tasarımla donatılmış teknolojik aksesuarlar kullandığınızdan emin olun. Erkeği Anında Daha Yakışıklı

Sıradaki içerik:

Erkeği Anında Daha Yakışıklı ve Çekici Gösterebilecek 7 Basit Hile