e
sv

Enis Arıkan’dan Sette Komik Paylaşımlar

684 Okunma — 06 Aralık 2022 19:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen ‘Camdaki Kız’ dizisinin ‘Muzo’su Enis Arıkan, etkin olarak kullandığı Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Rol arkadaşı Nur Sürer’in dizi setinde çektiği bir görüntüsünü takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Enis Arıkan’dan sette komik paylaşımlar geldi. İşte o paylaşımlar;

Enis Arıkan: Kendimi Oynamak Çok Zevkliydi

Film, Sertab Bal’ın birbirinden komik maceralarını sinema salonlarına getirecek. Eğlenceli sinemada Sertab’ın iç sesini Enis Arıkan canlandırıyor.

Alışılmışın dışında bir rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Arıkan, rolüyle ilgili, “Kendimi oynamak çok keyifli, yalnızca Enis Arıkan’ın biraz karikatürize hali diyebiliriz. Çok hoş bir setti, seyircinin de çok seveceğini düşünüyorum” dedi. Sinemada tüm sahnelerini Hazal Kaya ile çeken oyuncu, “Hazal ile çok yakın arkadaşız. 15 yıl sonra tekrar karşılıklı oynamak çok heyecan vericiydi” açıklamasını yapmıştı. Muzo karakteri hakkında ise şunları söylemişti;

““Enis hemen bu ruh halinden çık, her şeyi tatlı halledeceğim diye hislerini kaybedeceksin” dedi. Bu konuşma beni çok etkiledi. “Konservatuar okudum, benim için role girmek keder değil” diyordum fakat birinci kısımda çok zorlandım. Üç repliğim vardı, tekraren çektik. Sonra oynadım, birinci başta istediğim üzere olmadı. Kurdeşen döktüm diyebilirim. Ancak vakitle istediğim üzere oldu.”

Enis Arıkan Kimdir?

Enis Arıkan’dan Camdaki Kız Paylaşımı

Camdaki Kız’da ‘Muzo’ karakterine hayat veren Enis Arıkan, usta sanatçı Nur Sürer’le fotoğraflarını, “Nur yüzlüm, gülen yüzün hiç solmasın” iletisi ile Instagram hesabından paylaştı.

Arıkan’ın esprili paylaşımında Parıltı Sürer’in, dizide canlandırdığı ‘Feride’ karakteri üzere sert tabir takınması takipçileri güldürdü ve yüzlerce beğeni aldı. Eda Ece, Songül Öden, Emel Sayın, Hatice Aslan, Saba Tümer, Deniz Seki, Feri Baycu Güler ve Sema Şimsek ünlü isimler de paylaşıma kayıtsız kalmadı ve yroumlarıyla beğenilerini lisana getirdi.

Enis Arıkan’dan Sette Komik Paylaşımlar

39 yaşındaki Enis Arıkan, 3.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından takipçilerini gülümseten bir paylaşıma daha imza attı.

‘Camdaki Kız’ setinde Parıltı Sürer’in görüntüsünü çeken ve sert sözlü oyuncuyu “Nur yüzlüm” notuyla paylaşan oyuncu, videosune eklediği eğlenci müzikle da dikkat çekti. Ünlü ismin bu görüntüsü, kısa müddette toplumsal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Öte yandan güzel oyuncunun setten yayınladığı görüntüler, daha evvel de toplumsal medyada çok konuşulmuştu. Arıkan, rol arkadaşı Burcu Biricik’in dar elbisesi sebebiyle merdivenlerden hoplayarak çıkmak zorunda kaldığı anları takipçileriyle paylaşmıştı.

Güzel oyuncuyu ABD’li yıldız Kim Kardashian’a benzeten Enis Arıkan, paylaşımına; “Merdivenlerden çıkamayan Kim Gardaşyan” iletisini yazmıştı.

enis arıkan,Enis Arıkan’dan Sette Komik Paylaşımlar,Nur Sürer

kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu. Enis Arıkan’dan sette komik paylaşımlar geldi. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Enis Arıkan’dan Sette Komik Paylaşımlar