e
sv

Buray Sahnede Duygu Dolu Açıklamalar Yaptı

840 Okunma — 06 Aralık 2022 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yoğun konser maratonuna orta vererek, Madagaskar ve Mauritius tatiline çıkan Buray, birçok yardım işinde bulunmuş ve takdir toplamıştı. Geçtiğimiz gün konser veren Buray sahnede his dolu açıklamalar yaptı. İşte ünlü müzikçinin o açıklamaları;

Buray Sahnede His Dolu Açıklamalar Yaptı

Verdiği ortanın akabinde Türkiye turnesine kaldığı yerden devam eden müzikçi, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü unutmadı. Sahnede sesi titreyen müzikçi, “Zonguldak’ta, Soma’da, Ermenek’te, Yozgat’ta, Amasya’da ve en son Bartın’da helal lokma için yerin metrelerce kat altında hayatlarını kaybeden tüm madencileri hürmetle anıyorum” dedi.

Ünlü şarkıcı Buray, Kolombiya ve Panama’dan sonra Amazon Ormanları’na giderek, kısa bir tatil yapmıştı. Gitarını yanından ayırmayan müzikçi, ‘Deli Kız’ yapıtını, eşsiz Guatape görünümü eşliğinde seslendirmişti. Bölgeyi ziyaret eden turistlerin de dikkatini çeken Buray, Türkiye’den kilometrelerce uzakta alkış yağmuruna tutulmuştu.

Miniklerle yaptığı kısa bir provanın akabinde ‘Alaz Alaz’ yapıtının nakaratını seslendiren müzikçi, gördüğü samimiyet ve yakın ilgi karşısında his dolu anlar yaşamıştı.

Su Kuyusu Açtırdı

Buray, geçtiğimiz haftalarda ağır konser maratonuna orta vererek, Madagaskar ve Mauritius tatiline çıktı. Müzikçi, Bir Küçük Adım Derneği üyeleri ve Diğer Türlü Macera grubuyla Madagaskar’ın Antsirabe kasabasında, su kuyusu açtırdı. Çalışmalara dayanak de veren Buray, “Bu coğrafyanın en büyük sıkıntılarından biri bu…” dedi.

“Daha Bedelli Bir Şey Yok”

“Her yıl binlerce insan pak içme suyu kaynağı eksikliği nedeniyle yakalandıkları hastalıklara yenik düşüyor” diyen Buray, “Bunun büyük bir kısmını ise saf çocuklar ve bebekler oluşturuyor. Şu dünyada bir çocuğun yüzündeki gülümseme ve memnunluktan daha pahalı bir şey yok” biçiminde konuştu.

Konser Maratonuna Devam Ediyor

Buray, Madagaskar tatili için verdiği ortanın akabinde Türkiye turnesine kaldığı yerden devam ediyor. 2022 yılında dolu dizgin performansları ile konserden konsere koşan ve müzikleriyle on binlerce hayranının kalplerine dokunmayı başaran Buray, Konya Selçuklu Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir akşama imza attı.

buray,Buray Sahnede His Dolu Açıklamalar Yaptı

Geçtiğimiz gün konser veren Buray sahnede his dolu açıklamalar yaptı. İşte ünlü müzikçinin o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Buray Sahnede Duygu Dolu Açıklamalar Yaptı