e
sv

En İyi Saç Açma Yöntemi

1871 Okunma — 28 Mart 2022 14:51
Saç Açma Yöntemi
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi saç açma yöntemi hangisi? Doğal bir şekilde ya da direkt olarak kullanacağınız farklı malzemeler ile saçlarınızın rengini açabilirsiniz.

En iyi saç açma yöntemi olarak pek çok seçenek sunuyoruz. Doğal yöntemler ile saç rengini açmak isteyenler ya da farklı bir ürün kullanarak saç rengini açmak isteyenler için seçenekler verilmiştir. Değerlendirip saç renginizi değiştirebilirsiniz.

En iyi saç açma yöntemi

 • Papatya Suyu

Papatya Suyu ile saç açma

Papatya Suyu ile saç açma

İlk akla gelen papatya suyu oluyor. Uygulaması kolay olduğundan hemen tercih edebilirsiniz. En iyi yöntemlerden biridir. Papatyayı aktardan alabilirsiniz. Sonrasında bir cezvenin içinde kaynatmanız yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak 5 dakika suyun içinde kaynattıktan sonra, suyun sarı renge dönüştüğünü göreceksiniz. Hazırladığınız suyu saçlarınıza sürebilirsiniz. Spreyli şişe yardımı ile saç uçlarından yukarı doğru tüm saçlarınıza sürebilirsiniz. Saçlarda 1-2 saat boyunca kalması iyi olacaktır. Saçlarınızın güneşte kuruması önemlidir. Doğal saçlara papatya suyu 3 kez uygulandığında birkaç ton açma olacaktır.

Trendyol alışveriş sitesinde en çok değerlendirmesi olan ürün olarak sizlere önereceğimiz ise;

Arifoğlu Papatya Suyu 125ml 

 • Limonlu Su

Limonlu Su

Limonlu Su

Limon çok fazla asit içerdiğinden, direkt olarak saçlara uygulanması doğru olmayacaktır. Bunun için mutlaka limon ve suyu karıştırarak saçlarınıza uygulamanız gerekir. Limon suyu çok fazla asit içerdiğinden saç diplerine zarar verebilir. Uygulama için bir limonun suyunu sıkıp bir bardak suda karıştırın. Ardından spreyli şişe kullanarak saçlarınıza sıkın. Güneşte 1 saat bekleyerek, direkt olarak kısa süre içinde kurutun. Sonrasında ılık su ile durulamanız yeterlidir. Doğal yöntemler ile saç rengi açma kapsamında limonlu su tercih edilebilir. Kısa süre içinde rengin açılması da sağlanıyor olacak.

 • C Vitamini ile Açma

C Vitamini ile saç rengi açma

C Vitamini ile saç rengi açma

C vitamini ile saç renginin açılması söz konusu. Bunun için sunulan pek çok seçenek var. C vitaminini tercih etmeniz durumunda, eczaneden temin etmeniz yeterlidir. Ardından saça uygulama yapacaksınız. Diğer yöntemlerden daha etkilidir. Bunun için kullanmış olduğunuz miktara dikkat etmeniz önerilir. C vitamini ile saç renginin büyük ölçüde açıldığını göreceksiniz. Saç rengini açma yöntemleri doğal bir şekilde olsun diyenler için, boya kullanmadan bu şekilde saç renginin açılması söz konusu olacaktır. Seçim tamamen sizin.

Bizi takip edin.

Saç bakımı için diğer makalelerimize gözatın.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

En İyi Saç Açma Yöntemi