e
sv

Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan Paylaşımı

812 Okunma — 22 Kasım 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Armağan Çağlayan, toplumsal medyada hayranlarına üzücü bir haber verdi. 56 yaşındaki üretimci, akciğer kanserine yakalandığını duyurdu. Armağan Çağlayan’a “geçmiş olsun” bildirileri yağarken, bir periyot ‘Popstar’ müsabakasında birlikte heyet üyeliği yaptığı Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Programa Orta Verecek

Son dönemde Youtube’da yayınlanan, imalcisi ve sunucusu olduğu programlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan, Instagram hesabından üzücü bir haber paylaştı. Yıllık sıhhat taraması sonucu öğrendiği hastalığından bahseden 56 yaşındaki üretimci, tedavi süreci sebebiyle şovlarına ve programlarına orta vereceğini açıkladı.

Akciğerinde Kitle Tespit Edildi

Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Gösterilere Zarurî Ara

Çağlayan, “Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra mecburî bir orta verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Fakat çalışmak benim için her vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en değerli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zarurî ortayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde tekrar görüşmek dileğiyle” tabirlerini kullandı.

Geçmiş Olsun İletileri Yağdı

Armağan Çağlayan’ın paylaşımı kısa sürede gündem olan paylaşımının altına; Nilüfer, Melek Baykal, Sıla, Mabel Matiz, Demet Akalın, Kaan Sekban, Gonca Vuslateri, Kuşlum Aydın, Kubat, Ayşe Özyılmazel, Soner Arıca, Petek Dinçöz, Cenk Eren, Berfu Yenenler, Behzat Uygur, ve Ziynet Sali üzere birçok ünlü isim, “Geçmiş olsun” yorumunda bulundu.

Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan Paylaşımı

Ebru Gündeş’ten de bir periyoda damga vuran ‘Popstar’ müsabakasında birlikte heyet ükoltuğunda oturduğu Armağan Çağlayan’a takviye bildirisi geldi. 1999 yılında ‘Dön Ne Olur’ albümünün tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçiren ve vefattan dönen müzikçi, Instagram’da ünlü üretimci ile olan bir fotoğrafını yayınladı.

23 yıl evvel hastanede tedavi gördükten sonra uzun müddet de dinlenerek hayranlarından uzak kalan Ebru Gündeş, Instagram paylaşımında şu satırlara yer verdi:

Canım Armağan’ım, hoş yürekli arkadaşım. Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum. Yıllardır beyninde üç tane klipsle, ikinci hayatını yaşayan benden çok daha güçlü ve inatçı olduğunu da biliyorum. Münasebetiyle bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en ufak bir kuşkum yok. Her vakit yanındayım. Dualarım seninle.

armağan çağlayan,ebru gündeş,Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan Paylaşımı

bir devir ‘Popstar’ müsabakasında birlikte heyet üyeliği yaptığı Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan Paylaşımı