e
sv

Cilt bakımında Fiddy metodu nedir?

600 Okunma — 08 Aralık 2022 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geniş gözeneklerden ve siyah noktalardan kurtulamanın en tesirli yolu.

1. ADIM

Gözeneklerde biriken fazla sebumu ortadan kaldırıyoruz! Bunun için gereksiniminiz olan asidik yapısıyla dikkat çeken BHA tipi bir bakım eseri kullanmak. BHA yağda çözünme özelliğine sahip bir cins organik asit. Tüm yüzünüze ve yahut yalnızca bölgesel bir uygulama yapmak külliyen size kalmış. Eseri 25 dakika cildinizde bekletin ve ikinci adıma geçin.

2. ADIM

BHA eseri sayesinde ciltteki fazla sebum parçalanıyor. Bu kademede olağanda yaptığınız üzere cildinizi temizlemiyorsunuz. Bunun yerine çabucak bir kil maskesi uygulamalısınız, böylece gözeneklerin içerisine dolan sebum, kir üzere kalıntıları doldukları bölgeden dışarı çıkarıyoruz. Sürdüğünüz kil maskesinin üzerinde yazan mühlet kadar bekleyip akabinde durulama işlemine geçiyoruz.

3. ADIM

Arınma zamanı! Uygulama yapılan bölgeye yağ bazlı bir temizleyici kullanmak  bu metodun olmazsa olmazı. Yağ bazlı temizleyiciyi cilt üzerinde yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra beş dakika boyunca çok bastırmadan cildinize masaj yapın ve suyla durulayın. Burada emel tekrar biriken kalıntıların dışarı çıkmasını sağlamak.

4. ADIM

Günlük cilt bakımında hangi eserleri kullanmayı seviyorsanız kullanabilirsiniz. Fiddy’nin maksadı gözenekleri temizlemek ve cildi derinlemesine arındırmak. Cildinizi temizledikten sonra dilediğiniz eseri kullanın. Tonik, bitki suyu, serum, nemlendirici… Olağanda hangi emele yönelik eserler kullanıyorsanız bu aşamada kelam sizde. Bizim teklifimiz ise sıkılaştırıcı bir tonik ve akabinde çevresel kirden koruyan bir kremden yana

Etiketler

bakım cilt fiddy hoşluk metod

Güzellik

Cildi,Adım

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cilt bakımında Fiddy metodu nedir?