e
sv

Ceyhun Fersoy’dan İçleri Burkan Paylaşım

804 Okunma — 26 Kasım 2022 16:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amasya’nın Merzifon ilçesinde tiyatro turnesinden dönüş yolunda TIR’a geriden çarpan minibüste, üç kişi hayatını kaybetmişti. Minibüste yaralılar ortasında bulunan oyuncu Sergen Deveci, uçak ambulansla getirildiği İstanbul’da ameliyat edilmişti. Deveci’nin tedavisi sürerken, tıpkı kazada yaralanan Ceyhun Fersoy ise hastaneden taburcu oldu. Ceyhun Fersoy’dan içleri burkan paylaşım geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

Herkesi Sarsan Kaza

Çorum’da “Baş Belası” isimli tiyatro oyununu sahneledikten sonra Samsun’a gitmek üzere evvelki gece yola çıkan oyuncuları taşıyan Aykut Bektaş idaresindeki minibüs, önünde seyreden Hacı Ahmet Kılıç denetimindeki TIR’a arttan çarpmıştı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybederken, şoför ile Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek yaralanmıştı.

Minibüs Şoförü Tutuklandı

Çorum’da ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununu sahnelemelerinin akabinde Samsun’a hakikat hareket eden oyuncuları taşıyan Aykut B. idaresindeki minibüs, önünde seyreden Hacı Ahmet K. denetimindeki TIR’a arttan çarptı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş kaza yerinde hayatını kaybetti.

Ekibi taşıyan minibüsün hızlı olduğu ve sürücünün önündeki kamyonu geç fark ettiği tez edildi. Minibüsün şoförü Aykut B. tutuklandı.

Serbest Bırakıldı

Kazayla ilgili sürdürülen soruşturmada; hızlı olduğu tespit edilen minibüsün şoförü Aykut Bektaş ile TIR sürücüsü Hacı Ahmet K., gözaltına alınmıştı. Sorgularının akabinde sevk edildikleri adliyede hakimliğe çıkarılan 2 şoförden Aykut Bektaş tutuklanırken, Hacı Ahmet K. de isimli denetim önlemiyle hür bırakılmıştı.

Ceyhun Fersoy’un Tedavisi Tamamlandı

Oyuncu Ceyhun Fersoy, Amasya Sabuncuoğlu Şerafettin Hastanesi’nde tamamlanan tedavisi sonrası, taburcu edildi. 40 yaşındaki oyuncu, kentten ayrılarak uçakla İstanbul’a gitti. Kazadan yaralı kurtulan oyuncu Burak Gülçebi’nin ise birebir hastane servisinde tedavisinin sürdüğü, sıhhat durumunun yeterli olduğu belirtildi.

Ceyhun Fersoy’dan İçleri Burkan Paylaşım

Kazada takım arkadaşlarını kaybetmenin kederini yaşayan Ceyhun Fersoy, meskeninde çekilen bir fotoğrafı duygusal notla paylaştı. Fersoy paylaşımında şunları tabir etti:

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın içinde bir sahneyi oynamış üzereydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 pahalı arkadaşımız bunu istemezdi… Çok kıymetli yol arkadaşlarımı kaybetmenin hüznünü tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha uygun olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, ileti atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, âlâ ki varsınız. Üç bedelli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

ceyhun fersoy,Ceyhun Fersoy’dan İçleri Burkan Paylaşım

Ceyhun Fersoy ise hastaneden taburcu oldu. Ceyhun Fersoy’dan içleri burkan paylaşım geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ceyhun Fersoy’dan İçleri Burkan Paylaşım