e
sv

Margot Robbie Cesur Sahneleri Nasıl Çektiğini Anlattı

589 Okunma — 26 Kasım 2022 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio ile rol aldığı ‘Wolf of Wall Street’ (Para Avcısı) isimli sinemayla şöhreti yakalayan hoş oyuncu Margot Robbie, evvelki günlerde katıldığı Bafta: A Life In Pictures etkinliğinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 2013 imali sinemada partneri DiCaprio ile cinsellik içeren sahnelerde yer alan Robbie, çekimlerden evvel çok gerildiğini itiraf ederek; cüretini toplamak için ne yaptığını anlattı.

Dicaprio İle Oynamıştı

32 yaşındaki Avustralyalı aktris Margot Robbie; Leonardo DiCaprio, Jonah Hill ve Matthew McConaughey ile birlikte rol aldığı 2013 imali ‘The Wolf of Wall Street’ sinemasında rol aldıktan sonra dünya çapında bir yıldız haline geldi. Robbie, sinemada DiCaprio’nun karakteri Jordan Belfort’un ikinci eski eşi Naomi Lapaglia’yı canlandırdı.

“Yapmamak İçin Çok Geç”

Ancak performansı geniş çapta alkışlanıp, hoş oyuncuyu Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri haline getirirken, muvaffakiyetinin beraberinde gelen şöhret Robbie için âlâ hislere yol açmadı. Vanity Fair’a konuşan ünlü isim, mevzuyla ilgili şu tabirleri kullandı:

Dünya çapında tanınmaya başladığım kademelerde bir şeyler oluyordu ve olan şeylerin hepsi ziyadesiyle berbattı. Anneme, ‘Oyunculuk yapmak istediğimi sanmıyorum’ dediğimi hatırlıyorum. Annem ise bana baktı ve düz bir sözle; ‘Bence yapmamak için çok geç’ dedi. İşte o vakit tek yolumun ilerlemek olduğunu fark ettim.

“Bu Çok Tehlikeli”

Aktris, müdahaleci paparazzilere alışmanın da yapmayı öğrenmesi gereken bir şey olduğunu söyledi. “Annem, bakkala giderken fotoğrafımı çekmek istediğiniz için bir araba kazasında ölürse yahut yeğenimi bisikletten düşürürseniz, bu ne için olmuş olacak? Bir fotoğraf için mi?” diye konuşan Robbie, kelamlarına; “Bu çok tehlikeli fakat yeniden de garip bir biçimde hiçbir şey değişmiyormuş üzere geliyor” formunda devam etti.

“Her Şey Ortada Dengeliyor”

Ünlü isim, tüm toplumsal medya hesaplarını silmek üzere şöhretle başa çıkmanın yollarını bulmuş olsa da, hala rahatsız hissettiğini açıkladı:

Bu işi ve bu dünyayı insanlara şöyle anlatmaya çalışıyorum: Yüksekler nitekim çok yüksek ve alçaklar nitekim çok alçak. Ve sanırım şayet şanslıysan, her şey ortada dengeleniyor.

Margot Robbie Gözü pek Sahneleri Nasıl Çektiğini Anlattı

Tüm bunların akabinde Margot Robbie, ‘Wolf Of Wall Street’ sinemasında Leonardo DiCaprio ile müstehcen sahneler çekmeden evvel biraz cürete muhtaçlığı olduğunu açıkladı ve hudutlarını yatıştırmak gayesiyle ‘birkaç bardak alkol’ aldığını itiraf etti.

Londra’da düzenlenen Bafta: A Life In Pictures etkinliğinde konuşan Margot, ekranda kendinden emin görünse de gerçek hayatta durumun bu türlü olmadığını anlattı:

Yalan söylemeyeceğim, cinsellik içeren sahnelerden evvel birkaç bardak alkol aldım zira gergindim; çok, çok gergindim.

22 Yaşındaydı

DailyMail’de yer alan habere nazaran; Robbie, Oscar ödüllü oyuncu ile birlikte cinsellik içeren sahnelerin yer aldığı ikonik sinemada rol aldığında, şimdi 22 yaşındaydı. Partneri DiCaprio ise ünlü isimden 15 yaş büyük.

Margot Robbie,Margot Robbie Gözü pek Sahneleri Nasıl Çektiğini Anlattı

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio ile rol aldığı ‘Wolf of Wall Street’ (Para Avcısı) isimli sinemayla şöhreti yakalayan hoş oyuncu Margot Robbie, evvelki günlerde katıldığı Bafta: A Life In Pictures etkinliğinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 2013 imali sinemada partneri DiCaprio ile cinsellik içeren sahnelerde yer alan Robbie, çekimlerden evvel çok gerildiğini itiraf ederek; cüretini toplamak için ne yaptığını […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Margot Robbie Cesur Sahneleri Nasıl Çektiğini Anlattı