e
sv

Cem Belevi: Sezonu Hızlı Geçiriyorum

608 Okunma — 24 Kasım 2022 01:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cem Belevi, evvelki gün Metropol İstanbul’da objektiflere yansıdı. Keyifli halleriyle dikkat çeken müzikçi ve oyuncu, vitrinleri incelediği sırada basın mensuplarının fotoğraf isteğini de kırmadı. Samimi açıklamalarda bulunan Cem Belevi “Sezonu süratli geçiriyorum” dedi. İşte o açıklamalar;

Cem Belevi’den İrem Derici’ye Sert Sözler

Cem Belevi’nin İrem Derici’yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberi magazin kulislerinde çalkalanıyor. İhanet savının akabinde 7.8 milyon takipçisinin bulunduğu toplumsal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan tabirler kullandı. “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Güzel konser dilenmeler” diyen popçuya, Cem Belevi’den karşılık gecikmedi.

Olay kelamlar üzerine nasıl bir hal sergileyeceği merakla beklenen müzikçi, basın mensuplarının karşısına çıktı ve biten bağı hakkında şu açıklamayı yaptı:

İlişkimle ilgili konuşmayı sevmiyorum lakin paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum, kendisine de ilettim aslında. Aslında biz İrem’le daha evvel alakamızı noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve alakamıza hürmet duyduğum için o da bende kalacak. Her şeyden evvel karşımda bir bayan var, çok bedelli bir meslektaşım var, çok hoş de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz bağ yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk müzikleri yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok öbür diğer şeyler! Bu türlü bir şey olabilir mi? Hiçbir vakit bu türlü bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka bu türlü bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok hürmet duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim de içim çok rahat. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir bayanı aldatamam, beceremem bu türlü şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir beşerim.

İrem Derici’den Cevap Gecikmedi

İrem Derici, ünlü müzikçinin açıklamalarının akabinde adeta çılgına dönerek, şu sözleri kullandı:

Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis üzere, ne dersin? ‘Yaz sonuna kadar İrem’i şutlarım esasen, şu takvimi bir doldurayım, artık makus çocuk imajı çizemem’ mi olsun birinci konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim konuya, bana fartk etmez!

İrem Derici kimdir?

Cem Belevi: Dönemi Süratli Geçiriyorum

Yeni projelerin olduğunu belirten popçu, “Önümüzde iki tane sinema sineması var. Onlara çalışıyorum, yakında çekimlerine başlayacağız. Onun dışında yeni müzik çalışmalarımız var. Anlayacağınız dönemi süratli geçiriyorum. Ağır çalışıyoruz” dedi.

cem belevi,Cem Belevi: Dönemi Süratli Geçiriyorum

Samimi açıklamalarda bulunan Cem Belevi “Sezonu süratli geçiriyorum” dedi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Cem Belevi: Sezonu Hızlı Geçiriyorum