e
sv

Belirgin elmacık kemikleri için 3 yöntem

69 Okunma — 15 Aralık 2023 09:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elmacık kemiklerini belirginleştirmek bu üç teknikle hayli kolay….

Elmacık kemiklerini belirginleştirmek, yüz sınırlarını daha cazibeli hale getirmek isteyen birçok kişinin arayışı haline gelmiştir.

Son vakitlerde popülerlik kazanan makyaj teknikleri ve hileleri ile elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak artık çok daha kolay.

Bu yazıda, elmacık kemiklerini belirginleştirmenin en tesirli ve kolay 3 yolunu paylaştık.

Bu metotlarla yüz sınırlarınızı şekillendirerek, daha keskin ve alımlı bir görünüm elde etmeniz mümkün olacak.

Elmacık kemiklerini belirginleştirmenin en kolay 3 tekniğini aşağıda bulabilirsiniz:

 1. Aydınlatıcı İle Vurgulama: Yüzünün yüksek noktalarına aydınlatıcı uygulamak, elmacık kemiklerini daha bariz hale getirmenin tesirli bir yoludur. Elmacık kemiklerini kontürledikten sonra, en yüksek noktalarına aydınlatıcı uygulayarak onları vurgulayabilirsin. Aydınlatıcıyı tek bir çizgi halinde değil, daha geniş bir alana yavaşça dağıtarak doğal bir ışıltı elde edebilirsin.
 2. Doğal Kontürleme: Elmacık kemiklerini vurgulamak için makyaj yaparken kontür tekniğini kullanabilirsin. Bunun için bir kontür eseri yahut nötr tonlarda bir bronzer kullanabilirsin. Bronzerı, kulaklarının üst hizası ile burnunun bitişi ortasındaki çizgiye uygulamalısın. Akabinde bronzerı üst hakikat dağıtarak doğal bir görünüm elde edebilirsin.
 3. Allıkla Kontür Yapma: Allık kullanarak elmacık kemiklerini vurgulamak ve yüze lifting tesiri vermek son vakitlerin tanınan makyaj trendlerinden biridir. Gülümsedikten sonra, allığı yanakların en orta kısmına uygulamak yerine elmacık kemiklerinin dışından üst gerçek uygulayarak daha kalkık bir tesir elde edebilirsin. Böylelikle elmacık kemiklerin daha barizleşir ve yüzün daha üst çekilmiş görünür.

Bu usulleri uygularken, makyajın doğal ve istikrarlı görünmesine dikkat etmek kıymetlidir. Çoka kaçmamaya itina göstererek istediğin belirginlikte elmacık kemiklerine sahip olabilirsin.

Güzellik

Belirgin,Kontür,Yüz

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Belirgin elmacık kemikleri için 3 yöntem