e
sv

Ata Demirer adeta iğne ipliğe döndü! ’22 kilo verdim’ dedi ve sırrını açıkladı…

268 Okunma — 09 Mart 2023 13:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son olarak Bursa Bülbülü sinemasında başrolü oynayan ünlü oyuncu Cet Demirer, değişimiyle görenleri şaşırttı. Ünlü ismin resmen eridiği ve eski halinden eser kalmadığı görüldü. 

6 Temmuz 1972, Bursa doğumlu ünlü oyuncu Cet Demirer, son haliyle görenleri şaşırttı. Ünlü isim, Disney Plus’Ta yayınlanan Bursa Bülbülü sinemasında başrolde yer alarak isminden bahsettirmişti. Demirer, son olarak katıldığı canlı yayında 22 kilo verdiğini açıkladı.

Ata Demirer’in son hali görenleri şaşırttı!

Uzun müddettir Çanakkale’de yaşayan ünlü isim, yakın bir arkadaşıyla poz vererek toplumsal medyada takipçileri için yayınladı. Demirer verdiği kilolar sonrası incecik bir görünüme kavuştu ve adeta iğne ipliğe döndü. Oyuncunun son halini gören sevenleri şaşkınlığını gizleyemedi. Demirer’in neden ve nasıl kilo verdiği de merak edilen mevzulardan biri oldu.

“22 kilo verdim” diyerek sırrını açıkladı…

Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda Fatih Altaylı’nın programına konuk oldu. 22 kilo verdiğini açıklayan isim kilo verme formülünü de canlı yayında duyurdu. Beslenmenin yanı sıra spora epey ilgi gösterdiğini söyleyen Demirer “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim. Direkt et, balık yani proteinle beslendim.” dedi.

“Sabahları 45 dakika yürüyorum”

Sabahları 45 dakika yürüdüğünü söyleyen ünlü isim “Meğer glutenle ilgili problemim varmış demek ki.” tabirlerini kullandı.

Fazla kilolarından bu prosedürle kurtulan ismin son halini görenler Demirer için “İğne ipliğe dönmüş” yorumunu yaptı.

İşte Cet Demirer’in çok konuşulan son hali…

Magazin

Demirer,Kilo,İsim,Ünlü,Son Hali

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ata Demirer adeta iğne ipliğe döndü! ’22 kilo verdim’ dedi ve sırrını açıkladı…