e
sv

Aslı Enver’den Hamilelik Açıklaması

642 Okunma — 15 Aralık 2022 16:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’ ve ‘İstanbullu Gelin’ dizileriyle ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver, bir müddettir aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile 12 Kasım’da hayatını birleştirmişti. Sürpriz nikâh sonrası gebe olduğu öğrenilen oyuncu, tiyatro çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Aslı Enver, hamilelikle ilgili soruları yanıtladı. Aslı enver’den hamilelik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Aniden Evlendiler

Aslı Enver, evlenmeden çabucak evvel basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İlişkimiz devam ediyor, üstün gidiyor” halinde konuşmuştu.

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’, ‘İstanbullu Gelin’ dizileri ve ‘Kardeşim Benim’ sinemasıyla ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak, 12 Kasım’da dünayevine girdi. Konutta aile ortasında kıyılan sade bir merasimle hayatlarını birleştiren çiftin nikah şahitliğini Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı.

Beğeni Yağdı

Yaz başından beri aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan hoş oyuncu, kalp emojisiyler birlikte “Evettt” iletisini yazdı. 38 yaşındaki oyuncunun takipçilerinden, sürpriz nikâh paylaşıma 1.2 milyondan fazla beğeni geldi.

Eda Ece, Sinema Kobal, Fırat Tanış, Burçin Terzioğlu, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Hande Erçel, Yağmur Tanrısevsin, Bensu Soral, Burcu Biricik, Dolunay Soysert, Parıltı Fettahoğlu, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Ferik Aktuğ, Melisa Sözen, Hatice Şendil ve Demet Akalın üzere çok sayıda ünlü isim de tebrik iletisi yazdı.

Aslı Enver Gebe Mi?

Aslı Enver, ikinci defa nikâh masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğu haberleriyle gündeme geldi. 38 yaşındaki oyuncunun, bebek beklediğini öğrendiği için daha evvel muahede sağladığı ve okuma provası yapılan ‘Benim Adım Farah’ isimli dizinin takımından ayrıldığı öne sürüldü. Hatta sessiz sedasız nikâhın nedenlerinden biri olarak da oyuncunun hamileliği gösterildi.

Berkin Gökbudak ve Aslı Enver Arkadaşları Sayesinde Tanışmış

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak’ın yakın arkadaşları sayesinde tanıştığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Caddebostan’da hoş oyuncu ile birinci kere el ele görüntülenen Berkin Gökbudak’ın sekiz yaşında bir çocuğu bulunuyor.

Aslı Enver’den Geçmişle İlgili Açıklamalar

İlk defa anne olmaya hazırlanan Aslı Enver, samimi açıklamalarda bulundu. Instyle Dergisi’ne konuşan Enver, “Yalnızlıkla ilgili dehşetler kalkınca gelecekle ilgili telaşlar de azalıyor, geçmişteki kimi davranışlarımın da ne kadar abartılı olduğunu görüyorum. Kendimi daha uygun tanıyor ve hasebiyle da daha düzgün hissediyorum artık” dedi.

Aslı Enver’den Hamilelik Açıklaması

Aslı Enver, evvelki gece ‘Sırça’ tiyatro oyununun çıkışında objektiflere poz verdi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Enver, “Oyunumuz mükemmel gidiyor. Seyirci çok severek izliyor. Biletlerimiz her oyunda çabucak tükeniyor. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Berkin Gökbudak ile sürpriz bir kararla dünyaevine giren Aslı Enver, “Evlilik güzel, hoş bir şey yani. Her şey yolunda, çok mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Aslı Enver’in hamile olduğuna dair haberler sosyal medyaya bomba üzere düşmüştü. Gebe kaldığı için evlendiği tez edilen oyuncu, bu sorularla alakalı, “Çok yeni bir periyot, çok konuşmak istemiyorum. Benim için de yeni bir devir. Bu bahisle ilgili bana biraz vakit verirseniz daha rahat konuşabilirim o vakit. Konuşmaya çekiniyorum şu anda. İsim düşünmek için de çok erken olduğunu düşünüyorum” sözlerini kullandı.

aslı enver,Aslı Enver’den Hamilelik Açıklaması

Gazetecilerle konuşan Aslı Enver, hamilelikle ilgili soruları yanıtladı. Aslı enver’den hamilelik açıklaması geldi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aslı Enver’den Hamilelik Açıklaması