e
sv

Zuhal Topal’ın Acı Günü

521 Okunma — 09 Şubat 2023 21:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birkaç gün evvel Türkiye büyük bir zelzele felaketiyle sarsıldı. Kurtarma çalışmaları son sürat devam ederken ülkenin dört bir yanından acı haberler gelmeye devam ediyor. Yürek burkan bir haberde Zuhal Topal’dan geldi. Ünlü sunucu dayısını ve ve kuzenini zelzelede kaybettiğini açıkladı. Zuhal Topal’ın acı günü sevenlerinin de içini burktu. İşte ayrıntılar;

Zuhal Topal Vefat Haberini Toplumsal Medyadan Paylaştı

Tüm Türkiye enkaz yerlerinden gelecek yeterli haberleri beklese de arkası arkasına acı haberler gelmeye devam ediyor. Bu haberlere bir yenisi de ünlü sunucu Zuhal Topal’dan eklendi. Zelzelenin 3. günü neredeyse bitmek üzereyken Zuhal Topal toplumsal medya üzerinden dayısını ve kuzenlerini kaybettiğini açıkladı.

Zuhal Topal’ın Acı Günü

Instagram hesabından dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybettiğini açıklayan ünlü isim paylaşımında şu sözlere yer verdi; “Kurtarma takımı dayım ve kuzenimin cansız vücutlarına ulaştılar. Acıma öfkem, yasıma geride kalanlar için umudum karıştı. Allah’ım hayat savaşı verenlerini kurtulan tüm vatandaşlarımızın ve canla başla çalışan tüm grupların yardımcısı olsun. Arayan soran herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı sağ olsun”

“Bu Acının Tanımı Yok”

Hayatını kaybeden arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları da yayımlayan Topal fotoğrafa “Bu acının tanımı yok! Giden her can bizim ancak daha 2 ay önce tüm hafta bir arada sohbet ettiğimiz, hayatından geçtiğimiz gencecik dünya düzgünü Levent’in kaybı yüreğimi dağladı. Allah’ım ailesine sabırlar versin. Rabbim yakınlarını kaybeden herkese güç, derman, sabır ihsan eylesin” iletisini düştü.

Taziye İletileri Yağdı

Ünlü sunucunun paylaşımından sonra sevenleri acısına ortak oldu. Toplumsal medya üzerinden binlerce taziye iletisi gönderilirken fan sayfaları da Zuhal Topal’a baş sıhhati dileyerek acı haberi toplumsal medya hesaplarında paylaştılar. Bizde magazinhaberleri.com ailesi olarak hem Zuhal Topal’a hem de sarsıntıda yakınlarını kaybeden herkese baş sıhhati diliyoruz.

Zuhal Topal’ın Acı Günü,Zuhyal Topal

Ünlü sunucu dayısını ve ve kuzenini zelzelede kaybettiğini açıkladı. Zuhal Topal’ın acı günü sevenlerinin de içini burktu. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Zuhal Topal’ın Acı Günü