e
sv

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli Üç Depremzede Çocuğu Okutacaklar

344 Okunma — 09 Şubat 2023 21:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli depremzede üç çocuğun eğitim masrafını üstleneceklerini duyurdu. 

Türkiye, 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık iki büyük sarsıntıyla sarsıldı.Bu büyük zelzelenin akabinde pek çok ünlü isim, şirket ve holding yardım seferberliğine katıldı. Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli de bu isimler ortasına katılarak örnek olacak bir davranışa imzalarını attılar. 

Yardım Davetine Sessiz Kalmadılar

Cüneyt Özdemir “Gelin Hasan ve Hüseyin Ayrılmış’ı biz okutalım. Var mı aranızda üniversite sonuna kadar masraflarını üstlenecek birileri? Bu iki çocukcağız şu anda zelzelenin birinci gününde içecek su bulamayan, şu anda 11 yaşında, Kahramanmaraş’ta bir konteyner içinde, annesi, babası, hepsi depremzede olarak duruyorlar. Büsbütün tesadüf olarak bizim yayınımızda karşımıza çıktılar. Biliyorum binlerce çocuk var, hangi birine yetelim diyeceksiniz. Ne bileyim en azından Hasan ve Hüseyin’e bu türlü bir dokunuşumuz olabilir mi? Bir de Eylül var. Bu üç çocuk.” daveti ile daha evvel zelzele bölgesinden canlı yayına bağladığı Hasan ve Hüseyin Kardeşler ayrıyeten Eylül isimli öbür bir depremzede çocuk için yardım isteğinde bulundu.

Cüneyt Özdemir bu çağrıyı yapar yapmaz Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir dakikalık kısa bir mühlet içinde davete yanıt vererek üç depremzedenin eğitim masraflarını karşılayacaklarını müjdelediler.

Cüneyt Özdemir ise bu keyifli haberi” Birinci dakikada bulduk. İsimlerini vermemi istemiyorlar, aslında hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir çift. Birkaç arkadaşımız daha aradılar, bulduk dedim. Sağ olsunlar, üç yavrumuzu üniversite sonuna kadar okutacaklar. İkizler ve Eylül çok şaşıracaklar kendilerine takviye olan bu çifti. Söyleyeyim mi isimlerini? Anında şey yaptılar, Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli.açıklamalarıyla duyurdu.

Deprem,ilker kaleli,sıla gençoğlu

İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu’ndan depremzedelere büyük yardım geldi! İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu zelzele bölgelerine yardımlarını esirgemediler. Ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli Üç Depremzede Çocuğu Okutacaklar