e
sv

Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı

639 Okunma — 22 Kasım 2022 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci’nin de içinde bulunduğu minibüs Merzifon ilçesinde TIR’a arttan çarptı. Müthiş kazada hayatını kaybedenler ortasında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi ünlü oyuncu Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Minibüs Şoförü Tutuklandı

Çorum’da ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununu sahnelemelerinin akabinde Samsun’a hakikat hareket eden oyuncuları taşıyan Aykut B. idaresindeki minibüs, önünde seyreden Hacı Ahmet K. denetimindeki TIR’a arttan çarptı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş kaza yerinde hayatını kaybetti.

Ekibi taşıyan minibüsün hızlı olduğu ve sürücünün önündeki kamyonu geç fark ettiği argüman edildi. Minibüsün şoförü Aykut B. tutuklandı.

Oyuncuların Sıhhat Durumları

Sürücü ile minibüste yaralanan Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek de ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Melis İşiten, Filiz Özbek ve Aykut B. tedavilerinin akabinde taburcu olurken, Uğur Şalvarcıoğlu ve Özgür Ayaz ise Samsun OMÜ Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Hayati tehlikeleri bulunmayan Ceyhun Fersoy ve Burak Gülçebi’nin tedavileri Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefedddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sürüyor.

Yoğun bakımdaki takibi sonrası tedavisine İstanbul’da devam edilmesine karar verilen Sergen Deveci için Sıhhat Bakanlığı’na ilişkin ambulans uçak devreye girdi. Deveci, Amasya Merzifon Havalimanı’ndan kalkan ambulans uçakla İstanbul Özel Florance Nightingale Hastanesi’ne sevk edildi.

Tolga Güleryüz’ün son imgeleri ortaya çıktı

Hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün hayatını kaybetmeden son birkaç saat evvelki manzaraları ortaya çıktı.  Güleryüz’ün saatler evvel birebir kazada yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner ile imajlı sohbet gerçekleştirdiği ve o manzaraları toplumsal medyadan paylaştığı öğrenildi.

Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı

Korkunç kazada ölen Güleryüz, oyuncu Zeynep Gülmez’in eski eşi çıktı. Bu vakte kadar birçok projede yer alan Gülmez, 2015-2017 yılları ortasında Tolga Güleryüz ile evli kalmıştı. Eski eşinin acı haberini alan Zeynep Gülmez, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Güleryüz’e veda etti.

Yaşadığı acıyı paylaşan oyuncu, “Kabullenmek çok sıkıntı, acıyı yazmak… Sözler anlamsız gelir, boş… Ben seni affettim, affet beni” dedi.

Tolga Güleryüz Kimdir?

Tolga Güleryüz,zeynep gülmez,Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci’nin de içinde bulunduğu minibüs Merzifon ilçesinde TIR’a arttan çarptı. Fecî kazada hayatını kaybedenler ortasında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi ünlü oyuncu Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz paylaşımı geldi. İşte o paylaşım; Minibüs Şoförü Tutuklandı Çorum’da ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununu sahnelemelerinin akabinde […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı