e
sv

Bikinili Paylaşım Yapan Defne Samyeli Dikkatleri Üzerine Çekti

634 Okunma — 22 Kasım 2022 17:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eski haber spikeri Defne Samyeli, şimdilerde müzikçi kimliğiyle isminden sıkça kelam ettiriyor. Samyeli, tatil yapmak için soluğu Göcek’te aldı. Kasım ayında bikinisiyle objektif karşısında poz veren Samyeli, çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaştı. Samyeli’nin fit imgesine beğeni yağdı. Bikinili paylaşım yapan Defne Samyeli dikkatleri üzerine çekti. İşte Defne Samyeli’nin o paylaşımı;

“Bizi Müzik Kurtaracak”

Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda kelamı Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ilişkin ‘Abidin’ modülünü sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni yapıtıyla ilgili olarak ise “’Bundan sonra hiçbir şeyi başıma takmayacağım’ diyenleri dansa davet ediyorum. Tek bildiğim şey de bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

Klip Reaksiyon Çekti

Bir devir oyuncu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik mesleğiyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler’de bir yer çıkışı objektiflere yansımıştı. Birinci müziğine çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere toplumsal medyada yorum yağan ünlü müzikçiden, olumsuz bildirilere karşılık gelmişti.

“İnsanlar Çikolata Yemiyor Mu?”

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, kelam konusu tenkitlere şu sözlerle sert çıkmıştı:

Benim çikolata yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu beşerler, ben yiyorum. Canım sıkıldığı vakit bilhassa daha çok yemek yiyorum. ‘Duygusal yiyicilik’ diye bir şey var. Bu bir gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona nazaran yorum yapar. ‘Teşhirci’ ne demek? Hangi gözlükle beşerler bakıyorsa ona nazaran bir yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum tabir eden kişi karar veremez ki! Kime nazaran, neye nazaran kimin teşhiri? Bana nazaran değil, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her vakit.

15 Yıldır Yaşlanma Tesirlerini Hissetmiyorum”

1991’de katıldığı hoşluk yarışında üçüncü olan, formda imajı ile yıllara meydan okuyan 50 yaşındaki ünlü isim, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma tesirlerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu kaygı boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni deneyimlerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki dehşet değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, vakit neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok şahsa bu manada yararım dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; bayanlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar” formunda konuşmuştu.

Göcek’e Gitti

Sosyal medya hesabını faal kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Defne Samyeli, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Bikinili Paylaşım Yapan Defne Samyeli Dikkatleri Üzerine Çekti

Eski spiker ve Türkiye hoşu, tatil yapmak için Göcek’e gitti. 50 yaşındaki Samyeli, kasım ayında denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Samyeli pozlarına “Ve tatilden son kalan: Kasım’da deniz” notunu düştü.

Bikinili Paylaşım Yapan Defne Samyeli Dikkatleri Üzerine Çekti,defne samyeli

beğeni yağdı. Bikinili paylaşım yapan Defne Samyeli dikkatleri üzerine çekti. İşte Defne Samyeli’nin o paylaşımı;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bikinili Paylaşım Yapan Defne Samyeli Dikkatleri Üzerine Çekti