e
sv

Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

503 Okunma — 21 Aralık 2022 17:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir bayanla birlikte Etiler’de objektiflere yansıyan Yiğit Kirazcı, gazetecilerin, “Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna karşılık verdi. Yiğit Kirazcı yeni bir aşka yelken mi açtı? İşte merak edilen tüm ayrıntılar;

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı Açıklaması

“Yargı”nın başrol oyuncusu Pınar Deniz, L’officiel mecmuasının yeni sayısına kapak oldu. Bir müddet önce Yiğit Kirazcı ile bağı sona eren Deniz, aşkla ilgili şöyle konuştu:

“Ben bütün bağlarımı saf bir yerden kurarım. Hayata bu hisleri hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken hoş fakat biterken de hoş bitebilmeli. Bu ilgiyi nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan makus biten bir bağım yok lakin üzülüyorsun doğal. Tekrar de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor.”

Sokak Hayvanlarını Besledi

Yiğit Kirazcı, evvelki gün Arnavutköy’de sokak hayvanlarına mama verirken görüntülendi. Erken saatlerde kaykayının üzerine çıkan oyuncu, kıyı uzunluğu gezinti yaptığı sırada sokakta yaşayan minik dostlarını da unutmadı.

Bu sırada muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Kirazcı, “Kaykayla gezintiye çıkıyorum aslında. Arkadaş benimle konuştu, ben de mama verdim, o kadar… Vatandaşlık görevi…” dedi.

“Bunu daima yapıyor musunuz?” sorusunu cevaplayan ünlü oyuncu, “Arabada mamamız var, görünce yapıyoruz.” tabirlerini kullanarak, utangaç haller sergiledi.

“Hayvanlarla Aramız Çok İyi”

Evcil hayvanının olduğunu lisana getiren Yiğit Kirazcı, “Köpeğim var konutumda, av köpeği kendisi… Hayvanları seviyorum, onlar da beni seviyor. Aramız hayvanlarla çok âlâ.” açıklamasını yaptı.

Yiğit Kirazcı’dan Pınar Deniz Açıklaması

Film projesi olduğunu söyleyen Kirazcı’ya kendisi üzere oyuncu olan Pınar Deniz ile biten ilgisi hatırlatıldı.

Konuyla alakalı konuşan ünlü isim, “Soracak bir şey yok. Olmadı, yürümedi bir noktadan sonra. Büsbütün ikimizle alakalı, içimizdeki şeyler bunlar. Çok konuşmayı gerçek bulmuyorum. Özel şeyler bunlar. Allah herkesin yolunu açık etsin.” dedi.

Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine nazaran; Yiğit Kirazcı, bayan arkadaşıyla birlikte Etiler’deydi. İkili, bir yerden çıkarken görüntülendi.

Bir saatlik sohbet sonrası masadan bir arada kalkan Kirazcı ile bayan arkadaşı, çıkış kapısında fark istikametlere yöneldi.

Kirazcı, basın mensuplarının, “Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna, “Normal arkadaşım” cevabını verdi.

Yiğit Kirazcı,Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?

Yiğit Kirazcı, gazetecilerin, “Hanımefendi sevgiliniz mi?” sorusuna karşılık verdi. Yiğit Kirazcı yeni bir aşka yelken mi açtı?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yiğit Kirazcı Yeni Bir Aşka Yelken Mi Açtı?