e
sv

Yeni evlileri üzecek dekorasyon: Bu stil hem sade hem pratik! 5 dakikada evinizi baştan yaratın..

409 Okunma — 10 Mart 2023 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İskandinav usulü konut dekorasyonları konutunuza vakitsiz şıklık katacak..

Abone Ol

Her ne kadar evvelden meskenlerde ihtişamlı büyük tablolar, altın varaklı koltuklar, büyük büyük işlemeli perdeler yer alsa da şimdiler birçok insan hakkını sadelikten yana kullanıyor. Açık renkler, minimal dizaynlarla ferah, iç açıcı, göz yormayan meskenlere daha sık rastlamaya başladık. Bu şekil konutlara çoklukla ‘İskandinav Ev’ olarak isimlendiriliyor. Birebir vakitte temizlemesi de epey keyifli ve kolay olan bu konut dizaynlarına gelin birlikte göz atalım ve meskenini yenilemek isteyen herkese fikir olsun.

İskandinav Biçimi Meskenin Özellikleri

İskandinav biçimi meskenler ekseriyetle açık renkler, nötr tonlar, doğal ahşaplardan oluşturulan bir şekildir. Kolay hilelerle aydınlık ve ferah konutların dekore edildiği bu biçim günümüzde epeyce yaygınlaştı. Öteki şekillere nazaran epeyce işlevsel mobilyaların yer aldığı bu üsluba bayılacaksınız.

İskandinav Şekli Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızda ahşap dekoratif eserler, açık tonlar ve birkaç bitki ile şahane bir görünüm elde etmeniz aslında bu kadar kolay. Bu aydınlık stille mutfağınızdan ayrılmak istemeyeceksiniz.

   

İskandinav Biçimi Salon Dekorasyonu

İçinizi ferahlatacak renkler ile salonunuzu çok daha sade ve şık bir hale getirebilirsiniz. Zahmetsiz şıklık size keyif verecek.

   

İskandinav Stili Balkon Dekorasyonu

Balkonlarınızı ufak hileler ile İskandinav şekline uyarlayabilirsiniz. Hasır aksesuarlar, bitkiler ve minik aydınlatmalar balkon keyfinize şıklık katın.

   

İpucu

Tarz,İskandinav,Evler

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yeni evlileri üzecek dekorasyon: Bu stil hem sade hem pratik! 5 dakikada evinizi baştan yaratın..