e
sv

Yasemin Şefkatli’den Tutumluluk Açıklaması

585 Okunma — 07 Aralık 2022 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz yıl İbrahim Tatlıses’in müzikçi oğlu İdo Tatlıses ile dünyaevine giren Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün ünlü bir gelinlik markasının yeni koleksiyonunu tanıtmak için düzenlediği defileye katıldı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan Yasemin Şefkatli’den tutumluluk açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

İdo Tatlıses’le Dünya Konutuna Girdi

Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses, 1983 yılında aşk yaşamaya başlamış, 18 yıllık birlikteliğin akabinde yollarını ayırmaya karar vermişti. İkilinin 30 yaşındaki müzikçi oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz sene ekim ayında Sarıyer Belediye Lideri Şükrü Genç’in kıydığı nikâhta manken Yasemin Şefkatli ile hayatını birleştirmişti.

“Mutlaka Bir Şeye İstinaden Söylemiştir…”

Çiçeği burnunda gelin Yasemin Şefkatli; ‘Kayınvalidem ne diyorsa doğrudur’ mu diyorsunuz” şeklinde yöneltilen o soruya ise şöyle dedi;

“Ben açıklamasını sizden duyuyorum. Bilmiyorum ki nasıl bir şartta ne dedi? Kayınvalidemi takip ediyorum fakat siz bana ‘geçen bu türlü bir açıklamada bulundu’ diyorsunuz… Açıklamanın altını yada canlı görmedim ki… Kesinlikle bir şeye istinaden söylemiştir.”

“Annem Torun Diye Sayıklıyor”

Geçtiğimiz aylarda evliliğin hoş gittiğini lisana getiren 30 yaşındaki müzikçi, annesi Derya Tuna’nın torun istediğini söyleyerek, “Çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz fakat annem birinci günden beri torun torun diye sayıklıyor. En güzel vakitte olmasını diliyoruz. Çocuk hoş bir şey, bakalım kısmet” diye konuşmuştu.

“Arkadaşlarımızı Yalnız Bırakmak İstemedik”

Şimdilerde İdo Tatlıses ile keyifli evliliğini devam ettiren Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün ünlü bir gelinlik markasının yeni dönem için yaptığı defileye katıldı. Basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü isim, “Gayet keyifli, geldik arkadaşımızı yalnız bırakmak istemedik. Hoş bir markanın eserlerini görüp defilesini izleyeceğiz” dedi.

Marka takıntısı olmadığını söyleyen Şevkatli, “Öyle lüks markalardan alışveriş yapacağım diye bir durum yok. Kendi üzerime yakıştırdığım her şeyi giyiyorum açıkçası” halinde konuştu.

Yasemin Şefkatli’den Tutumluluk Açıklaması

Çok para harcamadığını söyleyen ünlü isim, şu sözleri kullandı:

Ben tavırlı biriyimdir bu ortada. Çok ender alışveriş yapmaya çalışırım. Kendi üzerime yakıştırdığım şeyi giyiyorum, illa marka olması gerekmiyor.

Eşyleriyle Yemeğe Katıldılar

Öte yandan yeşil alanların başarılı isimlerinden biri olan ve Fenerbahçe’de top koşturan Serdar Aziz ve İbrahim Tatlıses’in müzikçi oğlu İdo Tatlıses, evvelki aylarda eşleri Yasemin Şefkatli ve Tuğçe Aziz ile birlikte Kuvvetli Alışveriş Merkezi’nde görüntülenmişti.

Akşam saatlerinde alışverişe çıkan Aziz ve Tatlıses çifti, birinci olarak meydan katında bulunan bir restoranda yemek yiyip sohbet etmişti. Günün ilerleyen saatlerinde beraberce kısa bir alışveriş çeşidi yapan iki yakın ailenin, son derece sevinçli ve keyifli halleri dikkatlerden kaçmamıştı.

ido tatlıses,yasemin şefkatli,Yasemin Şefkatli’den Tutumluluk Açıklaması

Şefkatli defileye katıldı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan Yasemin Şefkatli’den tutumluluk açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yasemin Şefkatli’den Tutumluluk Açıklaması