e
sv

Nihat Doğan Oğluna Vereceği İsmi Açıkladı

583 Okunma — 07 Aralık 2022 19:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkücü Nihat Doğan ile İranlı Arezoo Gharlar, geçtiğimiz ağutos ayında sessiz sedasız evlenmişti. İkili, düğüne yalnızca yakın etrafını davet etmişti. Canlı bir yayına ktılan Nihat Doğan oğluna vereceği ismi açıkladı. Keyifli bir evliliğinin olduğunu söyleyen Doğan, ismi koyarken “Vicdan azabı çekmek istemedim” dedi.

Hayranıyla Evlenen Nihat Doğan ‘ın Düğününden Birinci Kare!…

Bazen özel hayatıyla da isminden kelam ettiren ünlü müzikçi Nihat Doğan, son devirlerde birlikte olduğu İranlı hayranı olan İstek Hanım ile sessiz sedasız nikah masasına oturdu…

Çiçeği Burnunda Gelin Damattan Birinci Kare Geldi…

Gelin İstek Hanım ‘ın 3 aylık hamileliğinden ötürü ani bir kararla nikah yapmaya karar veren çiftten büyük merakla beklenen birinci fotoğraf geldi. Sade bir kır düğünü yapan ikili, gelinlikle ve damatlıkla poz verdi. Ünlü türkücünün hayranları tarafından büyük merak edilen eşi, pozlarında karın bölgesinin görülmemesi için çiçekle kamufle ettiği gözlemlendi…

İşte Nihat Doğan ‘ın Düğününden Birinci Kare…

Nihat Doğan ‘ın Düğününden Birinci Kare

Düğünde Ateş Edildi!…

Diğer yandan çiçeği burnunda çiftin düğün merasiminden bir görüntü da toplumsal medyada dolaştı. O İmgelerde ünlü türkücünün halay çektiği bir kişinin etraftaki kalabalığa aldırış etmeden havaya ateş etmesi hayrete düşürdü…

“Peşinden Çok Koştum”

Doğan’ın hayatını birleştirdiği Arezoo Gharlar’ın üç aylık hamile olduğu savı da magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Bahisle ilgili sessizliğini Hürriyet’e bozan ünlü türkücü, “Dini nikâhımız yapılmıştı. Düğün yapacağımız esnada amcamın hanımını kaybettik. Bu nedenle düğünü ertelemiştik. Ancak eşimin bebek beklemesi nedeniyle artık resmi nikâhı kıydık. Dilek Hanım’ın peşinden çok koştum, evlenmek için çok uğraştım. Sonra annemle İran’a gidip ailesinden istedik” halinde konuşmuştu.

“Daha Sonra Büyük Bir Düğün Yapacağız”

Eşini evliliğe ikna etmek için peşinden İran’a gittiğini vurgulayan müzikçi, “Dostlarımız haber vermeden evlendiğimiz için kırılmış fakat bebek için elimizi çabuk tutmak istedik. Allah nasip ederse, daha sonra büyük bir düğün yapacağız” demişti.

Nihat Doğan Oğluna Vereceği İsmi Açıkladı

2. Sayfa programına konuk olan Doğan, eşinin 8,5 aylık gebe olduğunu ve keyifli bir evliliğinin olduğunu söyledi. Oğluna vereceği ismi de açıklayan müzikçi, “Aşiretimizin ismini alsın istedim, Badıgan koymayı düşündüm… Sonra annesi hayalinde ‘Amin’ diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. İsmi ‘Amin Badıkan’ olacak” tabirlerini kullandı.

Badıgan’ın Anlamı

Nihat Doğan, oğluna vereceği Badıgan isminin manası için de “Farsça Bat rüzgar demekmiş, Batıgan rüzgardan olan demek” dedi.

nihat doğan,Nihat Doğan Oğluna Vereceği İsmi Açıkladı

Canlı bir yayına ktılan Nihat Doğan oğluna vereceği ismi açıkladı. Keyifli bir evliliğinin olduğunu söyleyen Doğan, ismi koyarken “Vicdan azabı çekmek istemedim” dedi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Nihat Doğan Oğluna Vereceği İsmi Açıkladı