e
sv

Ünlü magazin yazarını darp eden kadınlar tutuklandı!

73 Okunma — 13 Aralık 2023 18:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İzmir’de gözaltına alınan iki bayan kuşkulu, daha evvel isimli denetim kaidesiyle hür bırakılmışlardı. Olayın failleri, magazin dünyasında “Felaket Tellalı” lakabıyla anılan ses sanatkarı ve magazin muharriri Onur Akay’a yönelik hücumdu. Bu akın sonucunda ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile ilgili yaptığı haberler nedeniyle yaralanmıştı.

Onur Akay Darp edildi

Onur Akay darp edildi!

Ses sanatkarı ve magazin müellifi Onur Akay, “Felaket Tellalı” olarak tanınan ve mevt ile hastalık haberleriyle gündeme gelen bir isimdi. Kendisi ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile ilgili yaptığı haberler nedeniyle akına uğramıştı. İncelemeler sonucunda saldırganların S.Y. ve N.Ö. isimli iki bayan olduğu belirlendi. Polis grupları, güvenlik kamerası kayıtlarını izleyerek saldırganları İzmir’de yakalamıştı. Lakin, gözaltına alınan iki bayan kuşkulu daha sonra isimli denetim kuralıyla özgür bırakıldılar.

46 yaşındaki Onur Akay’ın burnu kanamış ve bir dişi kırılmıştı. Saldırganlardan N.Ö., tabirinde şunları söyledi: “Ben yalnızca Kadir Doğulu’ya fanatik bir hayranım. Onu eşinden bile kıskanıyorum. Onu yakından tanımıyorum, yalnızca ekranlardan biliyorum. Uzun müddettir Kadir Doğulu ile ilgili yaptığı açıklamalar dikkatimi çekiyordu. Bu yüzden sinirlendim ve alkollüydüm, bu tesirle kendimi tutamayıp hücuma geçtim. Bunun için üzgün ve pişmanım.” Öteki kuşkulu S.Y. ise şunları lisana getirdi: “Ben Onur Akay’ın kolunu yalnızca büktüm. Onu tehdit etmedim yahut darp etmedim. Bu bahiste bilgim yoktu, arkadaşımın isteği üzerine yaptım. Yaptığım hareketten ötürü pişmanım ve kendisinden özür diliyorum.”

Olayın akabinde mahkeme, N.Ö. ve S.Y.’nin cep telefon kayıtlarını inceledi ve perde ardında bir tarikat ilişkisine ulaştı. Bu nedenle, N.Ö. ve S.Y. örgüt kurma kabahatinden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Onur Akay’a saldırı

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, uzun müddettir Onur Akay’ın magazin programlarında kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalardan rahatsızdı. Geçtiğimiz sene, “Allah o haberi çıkaranın yardımcısı olsun” sözüyle göndermede bulunmuştu. Daha sonra ise Kadir Doğulu’nun iki bayanla yakın temasta olduğu manzaralar ortaya çıkınca, Onur Akay kendisi hakkında ağır bir yazı kaleme almıştı.

Onur Akay ise saldırıyı şu biçimde anlatmıştı: “İki bayan apansız motorla yanıma geldi ve ‘Kadir Doğulu ile ilgili bir daha konuşursan bacaklarını kırarız’ dedi. Bir tanesi kolumu bileğimden tutarak büktü. Oburu ise evvel bacağımı tekmeledi, akabinde yüzüme yumruk attı. Yumruklar o kadar sertti ki, burnum kanamaya başladı. Sonradan sağ üst dişimin kırıldığını fark ettim. Erkek kıyafetlerine bürünmüş, erkek üzere dövüşen iki bayandı.”

Saldırganların yakalanmasının akabinde Onur Akay, şunları söyledi: “Bu olay kolay tıbbi müdahale ile giderilemeyecek formdaydı, bu yüzden hafif bir darp cezasının ötesindeydi. Dişimin kırılmasıyla ilgili şikayetimden vazgeçmeyeceğim.”

Ünlü magazin muharriri Onur Akay, Kadir Doğulu’nun hayranları tarafından darp edildi! Ünlü magazin müellifinin sıhhat durumu nasıl?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ünlü magazin yazarını darp eden kadınlar tutuklandı!