e
sv

Toy Poodle Fiyatları 2023

67 Okunma — 13 Aralık 2023 08:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Toy Poodle Fiyat 2023 yılı içerisinde 16 bin TL ile 38 bin TL ortasında değişen ücretlerdedir. Toy Poodle cinsi köpeklerde fiyatların hem bu kadar yüksek, hem de bu kadar değişken olmasının pek çok nedeni bulunmaktadır. 

Her vakit ilgi gören ve tercih edilen bir köpek cinsi olan Toy Poodle, yavru devrinde iken daha sık sahiplenilmektedir. Toy Poodle fiyat 2023 yılında ise sahiplenmek istediğiniz köpeğin yaşı, cinsiyeti, genel sıhhat durumu ve safkan olup olmaması üzere kriterlere nazaran farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. 

Poodle Yavrusu Kaç TL?

Poodle yavrusu kaç TL ve yavru köpek seçiminde en çok dikkat edilmesi gerekenler sıklıkla merak edilmektedir. Kendine has fizikî ve karakteristik özellikleri ile Toy Poodle köpekler, gibisi ırklardan ayrılmaktadır. 

Fiyatlara da epey tesir eden yavru Toy Poodle özellikleri şu biçimde sıralanabilir:

 • Irk olarak Kaniş ailesi içerisinde bedellendirilen Toy Poodle köpekler küçük ırktır. Bunun için safkan yavru Toy Poodle köpekler çarçabuk ayırt edilebilmektedir. 
 • Oldukça sık bir tüy ve kürk yapısına sahiptir. Yavru Toy Poodle köpeklerin en bariz özelliği ise tüy rengi ve yapısıdır. Kıvırcık ve kahve tonlarındaki tüyleri ile hayli dikkat çekicisidir.
 • Oldukça küçük bir uzunluğu vardır. Minyatür bir yapısı olduğu için, yetişkinlik periyodunda bile en fazla 45 ile 60 cm uzunluğunda olabilmektedir. 
 • Eğitilmesi epey kolay olan Toy Poodle köpeklerin bakımı ise kolaydır. Tertipli olarak tüylerinin taranması ve diş ile ağız hijyenine dikkat edilmesi kâfi olacaktır. 
 • Yavru Toy Poodle köpekler apartman yaşantısı için ülkü bir seçimdir. Epey meraklı ve zeki bir yapıları vardır. Çocuklar ile de çok düzgün anlaşabilmektedirler.
 • Yavru Toy Poodle fiyatları üstte sıraladığımız fizikî özelliklere ve köpeğin eğitim durumuna nazaran farklı aralıklarda sizlere sunulmaktadır. Toy Poodle cinsi köpek sahiplenmek istiyorsanız kesinlikle yaşına, sıhhat durumuna ve cinsiyeti ile şeceresine dikkat etmenizde fayda olacaktır. 

Toy Poodle Köpek Cinsi Ne Kadar?

Toy Poodle köpek cinsi ne kadar ve 2023 yılında ortalama bedeli hakkında merak edilenleri bir ortaya derledik. Konut yaşantısına uygun olan Toy Poodle köpeklerin sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesi için, kesinlikle hijyenik ve sıcak bir yuva bir hazırlanmasında fayda olacaktır. 

Kesinlikle bahçede yahut dışarıda bakım için uygun bir köpek cinsi değildir. Çok kolay bir formda hasta olabileceği için beslenmesine de ayrıyeten bir itina gösterilmesi gerekmektedir. 

En kaliteli ve en hoş minik köpek cinsleri içerisinde epey tanınan olan Toy Poodle köpekler, fiyat olarak da dikkat cazibeli aralıklardadır. 16 bin TL’den başlayan Toy Poodle fiyatları, farklı özelliklere nazaran daha yüksek fiyatlarda da olabilmektedir. 

Yetişkin Toy Poodle Fiyatları

Yetişkin ToyPoodlefiyatları 38 bin TL’yi bulabilmektedir. Bilhassa krem ve kahverengi tonlarındaki tüyleri ile bilinen Toy Poodle köpekler yetişkinlik periyodunda de şirinlikleri ile sahiplerini büyülemektedirler. 

Oyuncu kimliği ile öne çıkan yetişkin Toy Poodle köpek sahiplenmek istiyorsanız, yavru köpeklere kıyasla eğitim ve sıhhat durumu üzerinde durmanız gerekmektedir. 

Tuvalet ve itaat eğitimi almış olan yetişkin Toy Poodle köpeklerin fiyatları, bu özellikleri sayesinde daha yüksek fiyatları bulabilmektedir. Ayrıyeten yetişkin Toy Poodle köpek alırken dişi yahut erkek olması, daha evvel doğum yapıp yapmadığı üzere ayrıntıları da kesinlikle öğrenmelisiniz. 

Toy Poodle fiyatları2023 yılında aktüel olarak sahiplendirecek bireye ve köpeğin durumuna ve özelliklerine nazaran değişkenlik gösterebilmektedir. 

Oyuncu, epeyce şirin ve kolay öğrenen karakterleri ile her hayvan severin hayranlık duyduğu Toy Poodle köpek fiyatları, şecere, tüy rengi üzere faktörlere nazaran şekillenmektedir. 

Toy Poodle Fiyat 2023 yılı içerisinde 16 bin TL ile 38 bin TL ortasında değişen ücretlerdedir. Toy Poodle cinsi köpeklerde fiyatların hem bu kadar yüksek, hem de bu derece değişken olmasının pek çok nedeni bulunmaktadır.  Her vakit ilgi gören ve tercih edilen bir köpek cinsi olan Toy Poodle, yavru periyodunda iken daha sık sahiplenilmektedir. Toy […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Toy Poodle Fiyatları 2023