e
sv

Tolga Güleryüz’ün Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

955 Okunma — 21 Kasım 2022 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün tır ile çarpışması sonucu facia yaşandı. Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek, Melis İşiten üzere isimler araçtan sağ kurtulmayı başardı lakin grup arkadaşları Tolga Güleryüz kazadan sağ kurtulamadı…

Tolga Güleryüz Kimdir?

Feci kaza!

Aykut Bektaş yönetimindeki minibüs, Amasya’nın Merzifon ilçesindeki Çaybaşı köyü mevkiinde birebir tarafta seyreden Hacı Ahmet Kılıç idaresindeki kamyonla çarpıştı. Haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma, polis, itfaiye ve sıhhat takımları sevk edildi.

Sergen Deveci Kimdir?

Melis İşiten Kimdir?

Tiyatro grubunun son imajları ortaya çıktı 

Kazada yaralanan tiyatro oyuncularının Çorum’da yola çıkmadan kaydedilen manzaralarına ulaşıldı.

tolga güleryüz
tolga güleryüz
tolga güleryüz

Tiyatro oyuncularının manzaralarda kazaya karıştıkları minibüsün yanında bekledikleri ve turna hakkındaki görüşlerini lisana getirdikleri görülüyor.

Tolga Güleryüz’ün son imajları ortaya çıktı

Hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün hayatını kaybetmeden son birkaç saat evvelki manzaraları ortaya çıktı.  Güleryüz’ün saatler evvel birebir kazada yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner ile manzaralı sohbet gerçekleştirdiği ve o manzaraları toplumsal medyadan paylaştığı öğrenildi.

tolga güleryüz

begüm öner,burak gülçebi,ceyhun fersoy,Melis İşiten,Sergen Deveci,Tolga Güleryüz,uğur şalvarcıoğlu

Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün tır ile çarpışması sonucu facia yaşandı. Hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün son imajları ortaya çıktı..

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tolga Güleryüz’ün Son Görüntüleri Ortaya Çıktı