e
sv

Aslı Enver Hamile Mi?

650 Okunma — 21 Kasım 2022 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Aslı Enver, yaz başından beri aşk yaşadığı, ağustos başında birinci sefer el ele görüntülendiği iş insanı Berkin Gökbudak ile geçtiğimiz günlerde sürpriz halde dünyaevine girdi. Mutluluğunun yüzünden okunduğu nikâh pozları ile toplumsal medyanın gündemine oturan hoş oyuncu hakkında çarpıcı bir tez ortaya atıldı. Aslı Enver gebe mi?

Aniden Evlendiler

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’, ‘İstanbullu Gelin’ dizileri ve ‘Kardeşim Benim’ sinemasıyla ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak, 12 Kasım’da dünayevine girdi. Konutta aile ortasında kıyılan sade bir merasimle hayatlarını birleştiren çiftin nikah şahitliğini Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı.

Beğeni Yağdı

Yaz başından beri aşk yaşadığı Berkin Gökbudak ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan hoş oyuncu, kalp emojisiyler birlikte “Evettt” bildirisini yazdı. 38 yaşındaki oyuncunun takipçilerinden, sürpriz nikâh paylaşıma 1.2 milyondan fazla beğeni geldi.

Eda Ece, Sinema Kobal, Fırat Tanış, Burçin Terzioğlu, Seda Bakan, Serkan Altunorak, Hande Erçel, Yağmur Tanrısevsin, Bensu Soral, Burcu Biricik, Dolunay Soysert, Parıltı Fettahoğlu, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Ferik Aktuğ, Melisa Sözen, Hatice Şendil ve Demet Akalın üzere çok sayıda ünlü isim de tebrik iletisi yazdı.

Aslı Enver Gebe Mi?

Aslı Enver, ikinci defa nikâh masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğu haberleriyle gündeme geldi. 38 yaşındaki oyuncunun, bebek beklediğini öğrendiği için daha evvel mutabakat sağladığı ve okuma provası yapılan ‘Benim Adım Farah’ isimli dizinin takımından ayrıldığı öne sürüldü. Hatta sessiz sedasız nikâhın nedenlerinden biri olarak da oyuncunun hamileliği gösterildi.

Berkin Gökbudak ve Aslı Enver Arkadaşları Sayesinde Tanışmış

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak’ın yakın arkadaşları sayesinde tanıştığı öğrenildi. Geçtiğimiz aylarda Caddebostan’da hoş oyuncu ile birinci defa el ele görüntülenen Berkin Gökbudak’ın sekiz yaşında bir çocuğu bulunuyor.

aslı enver,Aslı Enver Gebe Mi?,Berkin Gökbudak

nikâh pozları ile toplumsal medyanın gündemine oturan hoş oyuncu hakkında çarpıcı bir sav ortaya atıldı. Aslı Enver gebe mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aslı Enver Hamile Mi?