e
sv

Survivor All Star’ın Yeni Yarışmacısı Acun Ilıcalı Tarafından Duyuruldu

80 Okunma — 13 Aralık 2023 19:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Survivor All Star hazırlıklarına sürat kesmeden devam eden Acun Ilıcalı, 2023 yılının şampiyon ismi Nefise Karatay’ın da takıma dahil olduğunun bilgisini verdi! Bu haber Nefise Karatay hayranlarını sevindirdi.

2023 Survivor Şampiyonu Nefise Karatay da Kadroda

Televizyon ekranlarında her sene yayınlanan ve yarışmacıları ile ses getiren Survivor, bu yıl All Star konseptine geri dönüyor. Acun Ilıcalı, yeni takımda bulunacak isimleri X hesabından tek tek açıklamaya başladı.

Turabi ve Nagihan Karadere üzere tanıdık isimleri açıklayan Ilıcalı, bir ismi daha duyurmuş oldu. Sürpriz isim, son yayınlanan Survivor’ın şampiyonu Nefise Karatay oldu.

Nefise Karatay Geliyor!

Acun Ilıcalı toplumsal medya hesabından yaptığı genel duyuruda 2023 Survivor şampiyonu Nefise Karatay 2024 yılında de Survivor’da bizlerle bir arada olacak dedi. Kelamlarına Nefise’nin en büyük hayallerinden biri Nagihan Karadere ile yarışmaktı, ikisinin güçlü uğraşını heyecanla bekliyorum ibaresini de ekledi.

Geçtiğimiz sene Nefise Karatay Survivor yarışında kusursuz ve bir o kadar da güçlü performansı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Genç atlet, şimdi 23 yaşında ve bu genç yaşına karşın sayısız başarıyı mesleğine sığdırmış durumda. Bakalım bu sene Survivor All Star’da kendisi nasıl bir performans ile karşımıza çıkacak? Alışılmış ki heyecanla bekliyoruz!

Acun Ilıcalı yeni yarışmacıları duyurdukça bomba üzere bir dönemin geldiğini de hissetmiş oluyoruz. Öteki isimler de gün geçtikçe aşikâr olacak ve açıklanmaya devam edecektir.

Acun Ilıcalı Haberleri – Son Dakika Yeni Acun Ilıcalı Haberleri,All Star,survivor

Acun Ilıcalı Survivor All Star’a katılacak kişiyi duyurdu. Survivor All Star’da kimler yer alacak? Ayrıntılar haberin devamında yer alıyor…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Survivor All Star’ın Yeni Yarışmacısı Acun Ilıcalı Tarafından Duyuruldu