e
sv

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den Aile Pozu

714 Okunma — 05 Aralık 2022 21:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şimdilerde ikinci sefer anne olmak için gün sayan oyuncu Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ve oğulları Karan ile geçirdikleri eğlenceli anlardan bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aile pozu geldi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Nişantaşı’nda Görüntülendi

Bir müddettir ortalarda görünmeyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evvelki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Epey keyifli olduğu görülen çift, gazetecilerle selamlaştıktan sonra ayaküstü soruları yanıtladı.

İzinli gününü eşiyle geçirdiğini söyleyen ‘Kuruluş Osman’ dizisinin yıldızı Burak Özçivit, “Dün yeni döneminin birinci yayını vardı. Bugün de tatil, Fahriye’yi dışarı çıkardım. Uzun vakit sonra geziyoruz” dedi. İkili, bu sırada kendilerine gösterilen ağır ilgiye karşılık vererek, hayranlarının fotoğraf çektirme talebini geri çevirmedi.

Yoğun çalışma mesaisiyle alakalı konuşan Özçivit, “Çalışıyoruz, koşturuyoruz. Çok vaktimiz olmuyor ancak bir günün içerisine hepsini değerlendirmeye çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

İkinci sefer anne olmak için gün sayan Fahriye Evcen ise gazetecilerin, “Yoğun tempoda dizi ve reklam mutabakatlarının yanı sıra seyahatlerinden şad kalıyor musunuz?” sorusuna kahkaha atarak, “Vakit ayırmaya çalışıyor. Her boşluğunda beraberiz”  karşılığını verdi.

“Hamilelik Çok Hoş Geçiyor”

Hamileliğin düzgün geçtiğini söyleyen Evcen, “Dinlenmedeyiz bu orta, hamilelik çok hoş geçiyor” dedi. Karan’ın duruma alıştığını söyleyen Evcen’e doğum sonrası ne yapacağı sorulunca, “Bir müddet çalışmayacağız alışılmış doğum olsun bir bakacağız” biçiminde konuştu.

Fahriye Evcen’den Yeni Paylaşımlar

Heyecanı günden güne büyüyen Fahriye Evcen’den karnı burnunda yeni pozlar geldi. Sosyal medya hesabını faal olarak kullanan ünlü oyuncu, siyah tulumuyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü ismin karnının düzgünce belirginleşmesi gözden kaçmadı.

İkinci defa anne olmaya hazırlanan Evcen’e kısa müddette binlerce beğeni ve hayranlarından “Maşallah”, “Çok hoş bir oyuncu” üzere yorumlar gelmişti.

Burak Özçivit kimdir?

Fahriye Evcen’den Yeni Paylaşım

Heyecanı günden güne büyüyen Fahriye Evcen, son olarak otomobilde verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Lacivert-beyaz çizgili bir hırka giymeyi tercih eden hoş oyuncu, arabasının camından baktığı anları fotoğrafladı. Gebe Evcen’in paylaşımı büyük ilgi gördü.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den Aile Pozu

2017 yılında nikâh masasına oturan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, şimdilerde ikinci defa anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Hamilelik sürecini dinlenerek geçirmeyi tercih eden hoş oyuncu, vakit zaman toplumsal medya paylaşımlarıyla isminden kelam ettiriyor.

Son olarak 13.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından oğlu ve eşiyle çekilen pozlarını paylaşan Evcen, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Toplumsal medya sayfasının kıssalar kısmından yayınladığı bu kareye Burak Özçivit’i ve Karan’ı da etiketlemeyi ihmal etmeyen ünlü isim, paylaşımına kalp emojisi de ekledi.

burak özçivit,Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den Aile Pozu,fahriye evcen

Ünlü çift keyifli kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aile pozu geldi. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den Aile Pozu