e
sv

Selen Görgüzel: Zayıflamak İçin Aşık Olup Ayrılmam Lazım

592 Okunma — 07 Aralık 2022 20:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hamdi Alkan’la yollarını ayıran Selen Görgüzel, evvelki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Daha evvel yüzüne sünnet derisinden elde edilen hücre enjekte ettiren ve bedenine ayı kanı enjekte ettirmek için araştırma yaptığını açıklayan müzikçi, son vakitlerde iştahının arttığını söyledi. Görgüzel’in zayıflamak için geliştirdiği formül dikkat çekti. Selen Görgüzel “Zayıflamak için aşık olup ayrılmam lazım” açıklamasını yaptı. İşte o açıklamalar;

“Evlilik İnsan Tabiatına Aykırı”

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıl süren evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, boşanma sonrası gündemden düşmüyor. Tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan 43 yaşındaki müzikçi ve oyuncu, evlilikle ilgili şu tabirleri kullanmıştı:

Bekarlığa alıştım. Keşke daha evvel bakar kalsaymışım, keşke hiç evlenmeseymişim. Bence evlilik katiyetle insan tabiatına alışılmamış bir şey.

“Feyzalsınlar, Aldatmasınlar”

Bikinili fotoğrafını paylaştıktan sonra aldığı olumsuz yorumlar sorulan Selen Görgüzel, hakkındaki tenkitlere; “Ben hiç aldatılmadım. Ne hoş sporumuzu yapıyoruz, sağlıklı besleniyoruz, düzgün görünüyoruz. Bu türlü yorum yazanlar feyz alıp kendilerine baksınlar. Aldatılmazlar işte ondan sonra, bu türlü yağlı göbekli gezmezler” diye karşılık vermişti.

Görgüzel; “Bu et, kemik yok olacak gidecek, değerli olan bizim manevî benliğimiz. Düzgün hissettiğim her şeyi paylaşmayı seviyorum. Sesimi de makyajımı da paylaşıyorum. 40 yaşında çocuk doğurmuş bir bayan olarak kendi vücuduna hürmet duyup bunu da paylaşmayı seviyorum. Bu teşhir gayeli değil. Bu uygun bir şey. Benim vücudumdan şayet ki öbür beşerler etkileniyorsa ben o insanın namusunu korumak zorunda değilim. Ben, o namuslu olacak diye kendimi kapamak zorunda değilim. O kendi beynini kapatacak bana insan gözüyle bakacak. O insanları takmayacağım, hürmet duymayacağım” sözlerini kullanmıştı.

Bir müddettir mesleğine şarkıcılıkla devam eden Selen Görgüzel, evvelki gün Nişantaşı Citys’teydi. Hoşluğunu annesine ve babasına borçlu olduğunu söyleyen müzikçi, daha güçlü ve dinç olmak için yaptıracağı tedaviyle duyanları şaşırttı.

Selen Görgüzel’in Gençlik Sırrı

Vücuduna ayı kanı enjekte ettirmek için araştırma yaptığını söyleyen ünlü isim, “Ayılar altı ay yattıkları için kas erimesi olmuyor ve araştırmalar sonucu hayvanların kanının insanlara yararlı olduğu açıklandı. Artık nerede yapılıyor araştırıyorum bunu yaptıracağım. Kas ve kemik yapısına yeterli geliyormuş” dedi.

Selen Görgüzel: Zayıflamak İçin Aşık Olup Ayrılmam Lazım

Görgüzel, yeni yıl için kıyafet provasına geldiği Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıdı. Bu sıralar iki heyecanı bir ortada yaşadığını, hem yeni single çıkaracağını hem de bir dizi projesinde yer alacağını açıklayan Selen Görgüzel “Hem yeni müziğim çıkacak hem de bir dizi projesiyle ekranlara geleceğim. Merak uyandırmak için söylemiyorum lakin sürprizi büyük bir proje. Ortalık kasıp kavrulacak” diye konuştu.

Yoğun iş temposundan ötürü aşka vakit ayıramadığını da kelamlarına ekleyen ünlü oyuncu ve müzikçi, aldığı kilolarını vermek için ise aşk acısına gereksinimi olduğunu söyleyip şöyle devam etti; “İşten güçten koşturmadan aşka vakit kalmıyor lakin bir an evvel aşık olup ayrılmak istiyorum. Zira çok hoş zayıflıyorum böylece. ‘Bir aşık olup ayrılsam da şöyle bir aşk acısı çeksem’ diyorum. Bu orta iştahım çok açıldı ivedilikle bir aşk acısına gereksinimim var. İştahımın kapanması lazım”

Selen Görgüzel kimdir?

selen görgüzel,Selen Görgüzel: Zayıflamak İçin Aşık Olup Ayrılmam Lazım

zayıflamak için geliştirdiği formül dikkat çekti. Selen Görgüzel “Zayıflamak için aşık olup ayrılmam lazım” açıklamasını yaptı. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Selen Görgüzel: Zayıflamak İçin Aşık Olup Ayrılmam Lazım