e
sv

Seçil Gür Depresyonda

641 Okunma — 12 Aralık 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şarkıcı Seçil Gür’ün Serdar Ortaç’la birlikteliği Haziran 2021’de sona ermişti. Ortaç, Seçil Gür’le ayrılığı hakkında, “Keşke bitmesine müsaade vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı” açıklamasını yapmıştı. Evvelki gün konser veren Seçil Gür depresyonda olduğunu itiraf etti. İşte Gür’ün o açıklamaları;

“Serdar Zevkli Adam”

Sürekli Serdar Ortaç’ın eski eşine benzetilen Gür;

“Sarışınların yazgısı. İkimiz de hoş bayanız, Serdar da zevkli adam. Dış görünüşle ilgilenen bir insan değilim… Eski eşi hakkında hiç konuşmadık. Yalnızca nafaka davası devrinde konuşmalarımız oldu. Onun haricinde konuşmadık, bana ne!” açıklamasını yapmış ve şu sözlerle devam etmişti;

“Serdar çok güç günler geçirdi. İkimiz de maddi manevi zorlandık. Ortamızda yemekten öteki maddi manevi hiçbir katkımız olmadı. Kimin kartında para varsa yemeği o ısmarlıyordu. 1.5 yıl birbirimize yol arkadaşlığı yaptık”

Serdar Ortaç: Annem Esmerlerden Şaşma Demişti

Pandemi periyodunun bıkkınlığını konserlerle atan Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da lüks bir otelde sevenleriyle buluşmuştu. Kalabalık bir izleyicinin karşısına çıkan müzikçi, geceye nostaljik bir başlangıç yaparak ‘Karabiberim’ müziğiyle başlamıştı.. Sahnede kaldığı müddet boyunca konuklarıyla sohbet eden ünlü müzikçi özel hayatına da gönderme yapmaktan çekinmemişti.

Sarışın izleyicilerine daima “Abla” diyerek takılan Serdar Ortaç “Annem esmerlerden uzak dur demişti” kelamlarıyla eski eşi ve sevgilisine gönderme yapmıştı.

Serdar Ortaç kimdir?

Seçil Gür’den Serdar Ortaç’a Yanıt

Seçil Gür sahnede kendisine gönderme yapan Serdar Ortaç’a şu sözlerle karşılık verdi;

“Serdar’ın sahne repliğidir. Çabucak her konserinde bunu söyler. Ne bana ne de eski eşine (Chloe Loughnan) bir gönderme değil. Üzerime alınmıyorum muhakkak, orada Serdar sahne gösterisi yapıyor”

Bu açıklamaya ek olarak Gür, Ortaç’la duygusal manada yine münasebet yaşamalarının bir daha mümkün olmadığını lakin profesyonel olarak müzikal bir çalışmalarının olabileceğini de lisana getirdi.

Çok Heyecanlı

Seçil Gür, evvelki gün Osmanlı devrinin önemli devlet adamı İsmail Zühtü Paşa’nın 150 yıllık tarihi hamamı içinde açılan bir cümbüş yerinde sahne aldı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Seçil Gür, “Hamam kültürüm pek yok. Maalesef buharda duramıyorum. Ancak hamamı severim. Kubbesi, mermerleri ve kurnalarıyla tarihi hissiyatı yansıtan bu yerde sahne almak çok keyif verici” diye konuştu.

Seçil Gür Depresyonda

Yeni projelerini soran gazetecilere Gür, “Bu ortalar depresyondayım. Spora, tabiata yöneldim. Biraz kendimi güzelleştireyim yeni projeler olacak” diyerek yanıt verdi.

Ünlü piyanist Fazıl Say, eşi Ece Dağıstan ile el ele adliyeye giderek boşanması hakkında ise Gür, “Keşke ayrılıklar berbat olmasa lakin hangi ayrılık âlâ ki. Bu duruma Fazıl Say ve ayrıldığı eşi inanılmaz hoş bir örnek oldu. Ben yapabilir miydim bilmiyorum. Ben de ayrılıklarımda biraz vakit geçtikten sonra arkadaş kalabiliyorum. Zira neden ayrıldığımı unutuyorum Hiç kinci bir üretim yok” dedi.

Seçil Gür,Seçil Gür Depresyonda,serdar ortaç

Önceki gün konser veren Seçil Gür depresyonda olduğunu itiraf etti. İşte Gür’ün o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Seçil Gür Depresyonda