e
sv

Pelin Karahan: En Zorunu Seçtim

606 Okunma — 20 Aralık 2022 23:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pelin Karahan, “Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk oldu. 2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine giren oyuncu, “Sektöre neden kırıldınız” sorusu üzerine ıstırabını lisana getirdi. Samimi açıklamalarda bulunan Pelin Karahan “En zorunu seçtim” dedi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Biz Şanslıydık”

Pelin Karahan, evvelki gün marka yüzü oldugu markanın lansmanı öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu, “Eşinizin rahatsızlığı nasıl?” sorusu üzerine “Aslında bu tertibi daha evvel yapacaktık fakat eşimin ani rahatsızlığı oldu. Şu an çok güzel. Şükür atlattı, ileride bir operasyon daha geçirecek. Bilmediğimiz bir şey pıhtı konusu, sonuçları çok makûs olabilir. Bu mevzuda bilinçlenmek lazım. Vakit çok kıymetli. Allah korusun daha farklı bir sonuç olabilirdi. Biz şanslıydık” dedi.

“Hiç Görmediğiniz Rollerde Göreceksiniz”

Yeni projesi hakkında konuşan Karahan, “Beni şimdiye kadar hiç görmediğiniz rollerde göreceksiniz, büsbütün farklı olacak. Biz bayanları daha çok ağlayan, üzülen rollerde görüyorsunuz. Onlardan büsbütün farklı. Bir kısımda birden fazla bayan olma halim var. Ben senaryoyu okurken çok keyif aldım” tabirlerini kullandı.

“Herkes Partnerinin Yeterli Olmasını İster”

“Erkekler partnerlerini seçebiliyor. Bayan oyuncular partnerlerini seçebiliyor mu?” sorusu yöneltilen Karahan, “Herkes partnerinin uygun olmasını ya da uygun anlaşabilmesi için piyasada disiplin çalışan birisinin olmasını ister. Beni sorduklarında da bu türlü isterim. Set işi, grup işi. Çok keyifli olması lazım, zira sette 7/24 berabersiniz” açıklamasını yaptı.

“Bir Bildiği Vardır”

Güzel oyuncuya, usta sanatçı Oya Başar’ın, “Güzeller var, oyuncular var. Dizilerde genelde sağlam bir tiyatro takımı altyapısı ayarlanıyor, sonrasında üstüne hoşları koyuyorlar” halindeki kelamları hatırlatıldı. Karahan, “Öyle olan projeler de, olmayan projeler de var. Ben en hoş halde durmak isterim ekranda ancak düzgün oynamak isterim. Hepsi bir ortada olursa daha keyifli fakat proje ne istiyor ona bakmak lazım. Oya abla söylüyorsa bir bildiği vardır. Yıllardır bu işin içinde kendisi. Takipçisi çok olana başrol veriyorlar. Bu da gerçek bir şey değil. ‘Kavak Yelleri’ vaktinde toplumsal medya yoktu, biz çalışarak geldik buralara. O vakit toplumsal medya olsa çok çok öbür olurdu.

“Ben Oyuncuyum”

Pelin Karahan, “Genel olarak dala ve bölümdeki arkadaşlarıma kırıldım diyebilirim. Evlenip, çocuk yapıp bir hayata geçtikten sonra ‘Sen artık bir şey yapmazsın’, ‘Oyunculuk yapmana gerek yok’, ‘Artık anne oldu, çalışmaz’, ‘Eşinin durumu da uygun, muhtaçlığı yok zaten’ üzere bir hal gördüm! Ondan çok rahatsız oldum. Ben oyuncuyum. Evet çocuk doğurdum, emzirmek vs. için bir orta verdim, sonra devam edeceğim. Bu nasıl bir algıdır; eşinin durumu düzgün, muhtaçlığı da yok” dedi.

Pelin Karahan: En Zorunu Seçtim

İki çocuk annesi oyuncu, “Ben çalışan bir bayanım, neye gereksinimim yok? Bayanlar yapıyor, hemcinslerim yapıyor bunu! Seni bu türlü elemiş üzere görüyorlar. Bunu aslında erkek oyuncu yapmaz sana. O devirden sonra zati ‘Kıbrıs’ dizisine gittim. En zorunu seçtim, diğer bir ülkede dizi çektim, herkes de gördü” sözlerini kullandı.

“Ben çalışan bir bayanım,başka bir ülkede dizi çektim,hemcinslerim yapıyor bunu! Seni bu türlü elemiş üzere görüyorlar. Bunu zati erkek oyuncu yapmaz sana. O devirden sonra esasen ‘Kıbrıs’ dizisine gittim. En zorunu seçtim,herkes de gördü” sözlerini kullandı.,İki çocuk annesi oyuncu,neye gereksinimim yok

Samimi açıklamalarda bulunan Pelin Karahan “En zorunu seçtim” dedi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Pelin Karahan: En Zorunu Seçtim