e
sv

Pelin Karahan: Başka Bir Kadın Olmak İstemem

776 Okunma — 25 Kasım 2022 01:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde eşi Bedri Güntay’ın acil biçimde ameliyata alınması nedeniyle düşünceli bir süreç geçirdi. Güntay’ın sıhhatine kavbumasıyla rahat bir nefes alan oyuncu, marka yüzü olduğu markanın lansmanında kamera karşısına geçti. Karahan, “Mesleğinizde estetiğin yeri olması gerektiğini tasvip edenlerden misiniz?” sorusuna karşılık verdi.

“Biz Şanslıydık”

Pelin Karahan, evvelki gün marka yüzü oldugu markanın lansmanı öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu, “Eşinizin rahatsızlığı nasıl?” sorusu üzerine “Aslında bu tertibi daha evvel yapacaktık lakin eşimin ani rahatsızlığı oldu. Şu an çok yeterli. Şükür atlattı, ileride bir operasyon daha geçirecek. Bilmediğimiz bir şey pıhtı konusu, sonuçları çok berbat olabilir. Bu hususta bilinçlenmek lazım. Vakit çok kıymetli. Allah korusun daha farklı bir sonuç olabilirdi. Biz şanslıydık” dedi.

“Hiç Görmediğiniz Rollerde Göreceksiniz”

Yeni projesi hakkında konuşan Karahan, “Beni şimdiye kadar hiç görmediğiniz rollerde göreceksiniz, büsbütün farklı olacak. Biz bayanları daha çok ağlayan, üzülen rollerde görüyorsunuz. Onlardan büsbütün farklı. Bir kısımda birden fazla bayan olma halim var. Ben senaryoyu okurken çok keyif aldım” sözlerini kullandı.

“Herkes Partnerinin Güzel Olmasını İster”

“Erkekler partnerlerini seçebiliyor. Bayan oyuncular partnerlerini seçebiliyor mu?” sorusu yöneltilen Karahan, “Herkes partnerinin uygun olmasını ya da güzel anlaşabilmesi için piyasada disiplin çalışan birisinin olmasını ister. Beni sorduklarında da bu türlü isterim. Set işi, takım işi. Çok keyifli olması lazım, zira sette 7/24 berabersiniz” açıklamasını yaptı.

“Bir Bildiği Vardır”

Güzel oyuncuya, usta sanatçı Oya Başar’ın, “Güzeller var, oyuncular var. Dizilerde genelde sağlam bir tiyatro takımı altyapısı ayarlanıyor, sonrasında üstüne hoşları koyuyorlar” halindeki kelamları hatırlatıldı. Karahan, “Öyle olan projeler de, olmayan projeler de var. Ben en hoş biçimde durmak isterim ekranda ancak güzel oynamak isterim. Hepsi bir ortada olursa daha keyifli lakin proje ne istiyor ona bakmak lazım. Oya abla söylüyorsa bir bildiği vardır. Yıllardır bu işin içinde kendisi. Takipçisi çok olana başrol veriyorlar. Bu da yanlışsız bir şey değil. ‘Kavak Yelleri’ vaktinde toplumsal medya yoktu, biz çalışarak geldik buralara. O vakit toplumsal medya olsa çok çok öbür olurdu.

Pelin Karahan: Diğer Bir Bayan Olmak İstemem

Pelin Karahan, “Mesleğinizde estetiğin yeri olması gerektiğini tasvip edenlerden misiniz?” sorusunu da şöyle cevapladı:

Ufak dokunuşlar hoş ve keyifli. Değişik bayan olmayı istemem, oyunculara da yakıştıramıyorum. Bakın çok estetikli bayanlara, çocukları kendilerine benzemiyor. Yani haksız mıyım? Bakıyorsunuz çocuk apayrı, bu çocuk kimin çocuğu o vakit? Her bayan hoş yaşlanmak ister. Fakat öteki bir bayan olmak çok gerçek gelmiyor. Benim minik botokslarım var. Alnım kırışmasın diye çok minik yapıyorum. İleride bu türlü bir şeye gereksinimim kalmaz uamrım, Allah korusun inşallah gerektirmesin. Ben ben üzere olayım diğer birisi üzere olmayayım.

pelin karahan,Pelin Karahan: Öbür Bir Bayan Olmak İstemem

“Mesleğinizde estetiğin yeri olması gerektiğini tasvip edenlerden misiniz?” sorusuna karşılık verdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Pelin Karahan: Başka Bir Kadın Olmak İstemem