e
sv

Özkan Uğur’dan sevenlerini üzen haber! Ünlü sanatçı hayatını kaybetti

66 Okunma — 13 Aralık 2023 07:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

29 Mayıs’tan bu yana ağır bakımda tedavi gören MFÖ kümesinin sevilen üyesi usta sanatçı Özkan Uğur, lenf kanseriyle gayret ederken hayatını kaybetti. Kanseri ikinci defa yenen sanatkarın durumu maalesef kötüleşmişti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabı Twitter üzerinden Uğur’un vefatını duyurdu. Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Herkese dost ve ilham olan bu sesi asla unutmayacağız. Çok üzgünüz. Allah’tan rahmet diliyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı temenni ediyorum” sözlerini kullandı.

Özkan Uğur hayatını kaybetti
Özkan Uğur’dan Haberler!..

Özkan Uğur hayatını kaybetti 

Lenf kanserini ikinci sefer yenen usta müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz nisan ayında hastalığının nüksettiğini ve akıllı ilaç kullanmaya başladığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz nisan ayında kanserle uğraşına tekrar başlayan Uğur’un, ağır bakımda tedavi gördüğü ve entübe edildiği bildirilmişti. Ünlü müzisyenin hayatını kaybettiği bildirildi.  Magazinhaberleri olarak yakınlarına baş sıhhati diliyoruz…

Kanseri üç kez yenmişti

Ünlü sanatçı Özkan Uğur, 2013 yılında lenfoma teşhisi konulmasının akabinde yapılan tedavilerle 3 defa kanseri yenmeyi başarmıştı. Fakat son günlerde MFÖ kümesinin üyesi olan Uğur’un tekrar ağır bakımda olduğu haberleri gündeme geldi. Bir müddettir entübe edilen sanatkarın sıhhat durumu yakından izleniyordu. Maalesef, ünlü sanatkardan sevenlerini yasa boğan bir haber geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Özkan Uğur’un hayatını kaybettiğini Twitter hesabından duyurdu.

Fahrettin Koca’nın açıklaması şu formda: “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Herkese dost ve ilham olan bu sesi asla unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” sözlerine yer verdi.

Özkan Uğur

Sevilen müzisyen Özkan Uğur’dan sevenlerini üzen haber geldi… Ünlü müzisyen ne yazık ki kansere yenik düştü…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Özkan Uğur’dan sevenlerini üzen haber! Ünlü sanatçı hayatını kaybetti